Retro Wheels

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Kajot
Téma hry
ovocné automatyretro

Říkali jste si, jaké by to bylo někdy se vydat do minulosti? V Retro Wheels od Kajotu tuhle šanci dostanete! V tomhle klasickém ovocném automatu se vydáte na cestu napříč Amerikou a užijete si pořádný retro zážitek. Pojďte se s námi podívat, co vás na ní čeká.

Klasika každým coulem

Retro Wheels opravdu dělá čest svému jménu. Auta, vůně benzínu a nádech atmosféry 80. let je v tomhle automatu neustále cítit. K tomu se můžete těšit na 5 válců plných tradičních symbolů, jako je citron, meloun, třešně, BAR nebo zvonky. Ty jsou doplněné o Wild symbol gentlemana s doutníkem.

Wild symbol se objevuje pouze na prostředním válci a nahrazuje všechny symboly kromě symbolu hvězdy, který zde funguje jako Scatter. Wild se přitom může klidně roztáhnou po celém válci a zvýšit tak tvou šanci na výhru.

retro wheels

Vyberte si počet výherních linií v Retro Wheels

V Retro Wheels máte k dispozici až 50 výherních linií, kolik jich ale ve hře použijete, je jen na vás. Čím více si jich nastavíte, tím větší šanci na výhru máte. Ruku v ruce s tím pak samozřejmě jde i také nutnost vyšší sázky.

Ve hře se objevuje také Scatter symbol hvězdy, u kterého výherní linie nehrají roli. Pokud poskládáte alespoň 3 kdekoli na hracím poli, vyhráváte. Tento symbol nemůže být nahrazen symbolem Wild.

Hrací automat Retro Wheels si zamilujete

Pro milovníky klasiky je Retro Wheels doslova povinností. Ovocné symboly, jednoduchá hratelnost a perfektní audiovizuální stylizace z něj dělají opravdu kvalitní retro zážitek. Automat přesto nabízí poměrně vysokou variabilitu, což je dáno hlavně možností nastavit si počet výherních linií.

Když se mi všechny ty moderní automaty plné zbytečně složitých funkcí přejí, vždy po Retro Wheels sáhnu. Automat je totiž nejen zábavný, ale má také slušnou teoretickou návratnost ve výši 95 %.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty