Secret of the Castle

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
dobrodružné

Staré hrady jsou často opředené legendami a pověstmi o bájných rytířích, kteří je obývali. Jeden takový na vás čeká také ve hře Secret of the Castle od společnosti Adell Gaming. Podaří se vám odhalit všechna jeho tajemství a odnést si všechny poklady, které skrývá? V naší recenzi vám dáme počáteční indicie, jak na to.

Vydejte se do středověku se Secret of the Castle

Hra Secret of the Castle od Adell je, jak samotný název napovídá, stylizovaná do prostředí hradu. Setkáte se v ní také se středověkými symboly, jako jsou zbraně a prapory, korbely a svitky, měšťanka, rytířské helmice nebo královská koruna, která samozřejmě vyplácí nejvíce. Narazit můžete také na podobiznu kata, který vám zde hlavu nesetne, ale naopak funguje jako Wild.

Automat je v oblíbeném čtyřválcovém provedení a obsahuje typických 81 výplatních linií. Jeho výhernost se pohybuje přibližně okolo 94 % podobně jako u většiny automatů od Adell. Minimální sázka je u automatu 1 Kč, díky čemuž si na své přijdou i umírněnější hráči.

secret of the castle

Tři mince otevírají bonus

Ačkoli je hra Secret of the Castle zasazená do časů středověku, nemusíte se bát, že bys přišel o svůj bonus. Tři nebo čtyři mince vám totiž otevřou cestu do bonusové hry, ve které získáte 10 nebo hned 20 volných zatočení. Všechny symboly přitom zůstávají stejné, přesto však má bonusová hra co nabídnout.

Když totiž nebudete mít dost štěstí a vaše roztočení vám nepřinese žádnou výhru, můžete si pomocí zámku ve spodní části každého z válců zamknout až 3 válce. Symboly na nich zůstanou i při dalším roztočení a doplní je pouze nezamknuté válce. Při troše odhadu a taktiky si tak můžete zajistit ještě lepší šanci vyhrát i v následujícím spinu.

Skrytý poklad najdete v Secret of the Castle (závěrečné hodnocení)

Čtyřválcové automaty jsou obecně velmi oblíbené. Díky Secret of the Castle by se však mohly stát ještě oblíbenějšími. Čeká vás v něm tradičních 81 výplatních liniích, které jsou pro čtyřválcové automaty typické. Těšit se můžete také na bonusovou hru, v níž můžete zamykat jednotlivé válce na místě nebo na slušné výhry. Secret of the Castle je zkrátka povedenou hrou se vším všudy.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty