Secret Rose

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Kajot
Téma hry
příroda

Říká se, že se má člověk občas zastavit a přičichnout k růžím. Tahle růže od Kajotu sice přímo nevoní, zato ale skrývá tajemství, které vás může dovést k zajímavým výhrám. Pojďte se s námi podívat, jak se Secret Rose hraje a odhalte tajemnou růži mezi trním.

Růže kam se podíváte

Už podle názvu vám je určitě jasné, jaký motiv tento pětiválcový automat od Kajotu má. Správně, hlavně v něm jde o růže. Ty jsou v něm v červené, růžové, modré nebo fialové barvě. Aby to nebylo příliš jednotvárné, jsou také doplněné o klasické symboly písmen a Scatter symboly.

Nejspíše vás ani nepřekvapí, že nejvíce vyplácejí červené růže následované růžovými, fialovými a modrými. Písmena poté přinášejí menší výhry.

Bonusové funkce v Secret Rose

Kromě klasických výherních kombinací, které můžete poskládat na celkem 15 výherních linií, nabízí Secret Rose také zajímavé bonusové funkce. Jednou z nich je symbol Scatter. Pokud totiž získáte alespoň 3 tyto symboly kdekoli na hracím poli, získáte okamžitou výhru. Nemusí být přitom ani seřazené na výherní linii. K tomu navíc spouští bonusovou hru s 10, 15, 20 nebo 30 free spiny, před kterou se automaticky vybere násobitel platný po celou bonusovou hrou.

Dalším zajímavým zpestřením je funkce Golden Rose. Její symbol se objevuje jen na prostředním válci a jakmile jej získáte, je zde 50 % šance, že se vám všechny symboly růže změní na Wild symboly. Tím máte ještě větší šanci na výhru.

secret rose

Secret Rose je povedená oddychovka

Secret Rose je hrací automat pro všechny, kteří hledají jednoduchý automat se zajímavými funkcemi a možností získat free spiny. Hra má opravdu povedené audiovizuální zpracování, díky čemuž se perfektně hraje a dopřeje vám perfektní herní zážitek. Pokusíte se i vy rozluštit tajemství růží?

Podobné hrací automaty

Všechny automaty