Skull Bonanza

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry

Pětiválcový automat Skull Bonanza od Synotu vás zavede přímo do víru barevného, hudbou protkaného mexického svátku Dia de los Muertos (Den mrtvých), který stejně jako u nás dušičky spadá na listopad. Pojďte se s námi, co pro vás Synot do automatu schoval a vyzkoušejte si, jestli vám záhrobí přeje štěstí.

Hrací automat s nádhernou grafikou a povedenou hratelností

Co musíme automatu Skull Bonanza opravdu nechat, je jeho velice povedené zpracování. Celý je situován do svátku Dia de los Muertos, který je typický pro obličejové masky, květinovou výzdobu a alkohol. Právě ty tvoří základ výherních symbolů ve Skull Bonanza. Pro větší rozmanitost jsou doplněny o tradiční čísla a písmena.

Opravdu skvělý je pak hudební podkres a doprovodné animace, které z tohoto automatu s hracím polem 5×3 dělají skutečný audiovizuální zážitek. Vše je samozřejmě stylizováno do Mexika a jeho tradic.

skull bonanza

Free spiny se speciálními funkcemi ve Skull Bonanza

Hlavním lákadlem Skull Bonanza ale není povedený vizuál. Největší jeho přednost spočívá v možnosti získat 10 free spinů, které využívají jinou sadu válců a navíc také další speciální funkce.

Volné otáčky spustíte, pokud se vám na obrazovce objeví tři a více symbolů Scatter, které zde mají podobu ozdobného oltáře. Při free spinech hraje hlavní roli symbol lebky, který vám může přihrát volná zatočení navíc (pokud je u něj symbol +1, +2 nebo +3) nebo znásobit vaši výhru (x1 nebo x2). Všechny Wild symboly navíc mají sticky funkci, díky čemuž zůstávají aktivní i během následujících zatočení. Díky tomu mohou být vaše výhry opravdu velmi zajímavé.

Nechte se unést tajuplnou atmosférou se Skull Bonanza

Musím uznat, že Skull Bonanza se mi hraje opravdu skvěle. Coby velkému milovníkovi hudby mi opravdu lichotí vynikající audio podkres stylizovaný do tradičních mexickým melodií. V kombinaci s výborně zpracovanými free spiny obsahujícími bonusové funkce opravdu nemám tomuto automatu co vytknout.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty