Sparkling Fresh

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Endorphina
Téma hry
ovocné automaty

Kdo by nemiloval léto. Sluníčko, čerstvé ovoce a do toho pořádná porce zábavy. Přesně to vás čeká i na automatu Sparkling Fresh od Endorphiny, který navodí letní atmosféru v jakémkoli ročním období. Pojďte se s námi podívat, co pro vás tento moderní automat přichystal, jak se hraje a na co všechno se můžete těšit!

Co na vás čeká ve Sparkling Fresh?

Jako všechny automaty od Endorphiny vás Sparkling Fresh na první pohled jistě zaujme svým povedeným vzhledem a velmi povedeným hudebním doprovodem. Jinak je automat klasickým pětiválcem s pěti fixními výplatními liniemi posetými symboly ovoce. Každé roztočení navíc doprovází povedené animace i zvukové efekty.

Mezi ovocem můžete najít jablka, pomeranče, citrony, maliny, švestky nebo melouny. To celé je doplněné o fialové sedmičky, které zde plní roli nejlépe vyplácejícího symbolu.

Jak už jsme zmiňovali, hratelností se jedná spíše o klasický automat. Potěší tak především všechny milovníky tradičních ovocných her, kteří však hledají alespoň modernější grafiku. Vynikající je, že si automat můžete zahrát už za 25 haléřů. Nemusíte tak v honbě za výhrami riskovat příliš peněz.

sparkling fresh

Scatter a velmi slušné RTP

Hra Sparkling Fresh je určená opravdu spíše vyznavačům čisté hratelnosti. Nenabízí tak žádné zbytečné bonusové funkce, kterým stejně trvá věčnost, než se objeví. Místo toho však nabízí Scatter symbol v podobě hvězdy. Ten vyplácí bez ohledu na výplatní linie, a to podle toho, kolik jich na hrací pole dostanete. Tři symboly vám dají dvojnásobek sázky, čtyři symboly pětinásobek a za pět symbolů dostanete rovnou 50× svou sázku.

I díky tomuto symbolu má hra velice slušnou návratnost hráči – 96,01 %. Kromě toho se také pyšní nízkou volatilitou, takže si na své přijdou ti, kteří mají rádi spíše umírněnější hry.

Sparkling Fresh vám rychle stoupne do hlavy

Říká se, že bublinky rychle stoupají do hlavy. U Sparkling Fresh je to velmi podobné. Díky možnosti sázet nízké částky, slušné RTP a nízké volatilitě však kocovina nemusí být tak nepříjemná, jako je tomu u šampusu. Osobně se mi velmi líbí grafické zpracování hry při zachování nostalgického nádechu. Zkuste, jestli vám také tak sedne.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty