Super Joker

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
joker automaty

Kdo by neměl rád Joker automaty? Právě v nich se totiž často snoubí klasická hratelnost s parádními doplňkovými funkcemi. A přesně to můžete čekat od hry Super Joker, kterou si pro vás připravili světoví výrobci z Pragmatic Play. Pojďte se s námi podívat, co všechno vám tato vynikající Joker hra nabízí.

Se Super Jokerem točíte dokud nevyhraješ

Na první pohled není na hře Super Joker vůbec nic neobvyklého. K dispozici jsou ti tři válce s 5 výplatními liniemi, v rámci kterých sbíráte retro symboly Barů, třešní, citronů, hvězd, zvonků a diamantů vyplácejících nejvíce.

RTP hry přesahuje 96 %, zatímco se může pyšnit průměrnou volatilitou. Potěší také minimální sázka. Hru totiž můžete roztočit už za 1,25 Kč, a i přesto máte šanci na poměrně vysoké výhry.

První zajímavost však přichází na řadu v momentě, kdy se vám celé dva válce posypou stejnými symboly, ale výhru přesto nezískáte. V takovém případě se totiž třetí válec bude točit tak dlouho, dokud vám nějaká ta výhra nepadne.

super joker

Dvě kola plná multiplikátorů

Zlatým hřebem však není funkce respinů, ale dvě kola s multiplikátory, která vám pomohou získat ještě zajímavější výhry. První kolo se aktivuje v případě, že jsou válce plné stejných symbolů a alespoň jednoho Wild jokera. Na tomto kole vám může padnout násobek 2×, 3×, 4×, 5× vaší výhry nebo symbol UP.

Právě díky UP se přesunete do druhého horního kola, které přináší ještě zajímavější násobitele. Vaše výhra se díky němu může znásobit 7×, 8×, 10×, 12× nebo hned 20×. Výhry se tak mohou vyšplhat opravdu pořádně vysoko.

Roztočte to se Super Jokerem na maximum

Joker automaty mám jednoduše rád. Spojení klasických ovocných a Joker funkcí s doplňkovými bonusy je něco, čemu zkrátka nemůžu odolávat dlouho. Super Joker přesně toto nabízí. Díky ovocným symbolům z něj nasajete klasickou hratelnost, ale až s opakovaným zatočením nebo jedním z kol násobitelů dostane ty opravdové grády. Roztočte to s ním na maximum a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty