Super Sázka

6.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

Brandová dvojice – pan Zelený a pan Červený ze Sazka Hry – opět útočí na vaše obrazovky a displeje mobilních zařízení! Tentokrát se jedná o hru Super Sázka, na zakázku vyrobený český automat od společnosti Casimi. Na co byste se měli připravit, než se na tohle dobrodružství rozhodnete vyrazit?

Super Sázka je ovocný hrací automat se třemi válci. Pokud byste však byli připraveni okusit chuť klasického ovoce na hracích automatech, ještě zadržte. Super Sázka je všechno možné, jenom ne tradiční online automat!

Super Sázka – automat se super symbolem

Už na první pohled budete překvapeni netradičním vzhledem. Ovocný automat ano, ale symboly ovoce jsou jiné, než na jaké čekáte. Každý symbol ovoce sestává ze dvou kousků – spodní část je vyobrazení daného ovoce zevnitř, horní část potom zvenku. A většina ovoce navíc pochází z exotických druhů. Vedle melounu a švestek, které jsou v ovocných automatech běžně, se tak setkáte s broskvemi, kokosovými ořechy nebo kiwi.

super-sazka-online-automat-velka-vyhra

Automat si na vás na začátku hry přichystá také krátké představení – a to v podobě klasického namluvení. Nicméně co se týče hratelnosti, tam se dostáváme do poměrně bezpečných vod. Super Sázka má 7 výherních řádek a jediný super symbol – Wild.

Wild představuje naše oblíbené duo Sazka kuželek. Při vytočení kuželky zastoupí všechny chybějící symboly na hracím poli, samozřejmě pokud tím mohou pomoci k výherní kombinaci.

Skvělý relax, parádní vzrušení

Super Sázka je rychlá a jednoduchá hra, u které se dobře relaxuje. Zaujme fanoušky tříválcových hracích automatů a určitě i hráče prahnoucí po trošku netradičním herním zážitku.

Chcete-li se přesvědčit, že vám automat Super Sázka „sedne“, vyzkoušejte ho na našich stránkách zdarma. Demo mód bez jakéhokoliv rizika ztráty vlastních peněz vás čeká také v samotném online casinu Sazka, kde je tento hrací automat exkluzivně. To znamená, že v jiném online casinu ho nenajdete.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty