The Emirate

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Endorphina
Téma hry
sezónní

O ropě se oprávněně říká, že je to černé zlato. Kdo ji vlastní, nejen, že dokáže být královsky bohatý, ale zároveň dokáže doslova ovlivnit chod světa. Arabské státy se pak v tomto směru řadí mezi ty nejbohatší státy. Ropné pole vám sice Endorphina slíbit nedokáže, za to vás prostřednictvím The Emirate vezme na prohlídku luxusního arabského světa. Jste připraveni?

Šejkové, perské krásky i rychlá auta v The Emirate

Bohatí arabští šejkové jsou v evropském světě dobře známými milovníky luxusu. Právě luxus vystihuje to, co na vás ve hře The Emirate čeká. Celý automat disponuje povedenou grafikou a skvělým hudebním doprovodem. Mezi symboly najdete zlaté lampy, vodní dýmky, rychlá auta, šejky, perské krásky nebo Burdž Chalífu. Ta vyplácí nejvíce.

Mechanika automatu je velmi jednoduchá. Čeká na vás pět válců se třemi řadami symbolů a pěti fixními výplatními liniemi. I když je automat situovaný do luxusu, našince jistě potěší, že za sázku nemusí utrácet majlant. Jednu hru totiž můžete spustit už za 0,25 Kč. Slušná je také průměrná RTP, která mírně přesahuje 96 %.

the emirate

Scatter vyplácí kdekoliv

V automatu sice nenajdete žádnou bonusovou funkci, ale za to máte k dispozici symbol Scatter. Ten vyplácí tradičně bez ohledu na výherní linie a najít ho můžete na všech válcích. Tři takové symboly vám zaručí 2× vaši sázku, čtyři symboly už vám přinesou 5× vaši sázku a za pět Scatter symbolů získáte rovnou 50× svou sázku.

Po stránce bonusů a doplňkových funkcí je tak hra The Emirate určená spíše hráčům vyznávajícím klasiku. Žádné vlny bonusových funkcí, které by rušily plynulost hry tady opravdu nečekejte.

The Emirate vás vezme mezi smetánku

Automat The Emirate může být pro mnohé rozporuplný. Za výbornou grafikou a skvělým tematickým hudebním doprovodem se skrývá klasický pětiválcový automat s pěti výplatními liniemi. The Emirate nenabízí žádné bonusové funkce, za to si ho však můžete zahrát doslova za pár halířů. Přináší také výbornou RTP a nízkou volatilitu, což není nikdy na škodu.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty