Tiki Princess

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
dobrodružnépohádkové

Vydejte se na procházku po havajských plážích, nechte se přitom ovívat palmovými listy a dejte si dostaveníčko s princeznou, která na vás nebude šetřit! Hrací automat Tiki Princess je doslova nabitý zajímavými bonusy a funkcemi. Pokud vás jednou chytne, už vás nepustí!

Tiki Princess je pětiválcový hrací automat s poměrně moderním vzhledem a přenádhernou grafikou. Tento hrací automat vás zavede na sluncem zalité pláže a tam vám ukáže skutečný herní ráj. Tiki Princess nechybí vůbec nic – snad jenom oblečení, které by zakrývalo její krásné křivky.

Hrací automat Tiki Princess nabízí dva různé bonusy

I když v Tiki Princess najdete ovocné symboly, tento hrací automat nelze zařadit pouze mezi ovocné automaty. Tiki Princess je mnohem víc. Jedná se o herní esenci, která má potenciál stát se regulérním kulturním zážitkem.

Uvnitř Tiki Princess najdete například vyřezávané totemy, které hrají všemi barvami. A nechybí také bonusové symboly jako jsou sopky nebo princezny. Zatímco princezna se roztáhne na celém válci a zastoupí všechny chybějící symboly, tři nebo více symbolů sopky vás vezmou do bonusového kola.

V rámci bonusového kola se dostanete do nového prostředí, které je zajímavé tím, že se tři vnitřní válce hracího automatu spolčí v jedno hrací pole. To znamená, že hrajete pouze na celkem tři válce, nicméně výhry se počítají, jako by válců bylo hned pět! Jak asi sami chápete, v bonusovém kole se výhry sbírají jedna báseň!

tiki princess

Perlorodky a Hold and win

Do bonusového kola vás dostanou také perlorodky. Pokud jich vytočíte 6 a více, čeká vás funkce Hold and win. V rámci Hold and win se dostanete do samostatného kola. V něm jsou prázdná okénka, která se snažíte vyplnit bonusovými symboly. Na to máte vždycky tři pokusy.

Pokud se vám v rámci tří pokusů podaří zaplnit alespoň jedno další okénko, znovu se vracíte na tři pokusy. V případě, že se vám během tří pokusů nepodaří zaplnit žádné nové okénko, bonusová hra končí. V tu chvíli se vám sečtou všechny výhry a vracíte se zpět do základní hry.

Tiki Princess – v náruči havajské princezny se vám bude líbit!

Tiki Princess je prvotřídní hrací automat, který by měl vyzkoušet každý náruživý hráč. Tento online automat má hromadu bonusových funkcí a neustále vás udržuje v napětí, protože ve vzduchu jsou cítit výhry. S tímto hracím automatem zkrátka nemůžete prohloupit!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty