Tutti Frutti

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Kajot
Téma hry
ovocné automaty

Říkáte si, že jsou ovocné automaty už celkem zastaralé a chtělo by to alespoň nějaký čerstvý závan? Tady je! Tutti Frutti je ovocný automat od Kajotu se skvělými funkcemi, který potěší jak milovníky klasiky i moderních automatů. Jak se hraje a jaké jsou jeho největší přednosti se dozvíte v naší dnešní recenzi.

Klasika, která zkrátka neomrzí

Člověk by si při prvním pohledu na Tutti Frutti mohl říct, že se jedná o běžný ovocný automat, který nemůže ničím překvapit. Aby také ne, tento pětiválcový automat se třemi řadami je plný ovoce, zvonků a sedmiček. Jeho tradiční vzezření tak narušuje pouze spoře oděná kráska sedící opodál.

Tato klasika je však doplněna Sticky funkcí, což znamená, že všechny herní symboly, které vytvoří výherní kombinaci, na obrazovce zůstávají. Následně probíhají další zatočení, při kterých se doplňují symboly do výherní řady. To probíhá až do té doby, dokud není žádný symbol, který by doplnil výherní kombinaci nebo je hrací pole úplně plné.

tutti frutti

Kráska v Tutti Frutti coby násobitel

Sličná dáma sedící na okraji automatu nemá na starost pouze přilákat hráče k automatu, ale otevírá také brány k multiplayeru. Ten se spouští vždy poté, co na obrazovce dosáhnete výherní kombinace. Pokud se po roztočení hry přidají do kombinace další symboly, multiplayer dále roste.

Jestliže vám padne více než 5 protočení, dostáváte se do fáze takzvaného superspinu, kde případná výhra může dosáhnout 20 až 400 násobku vaší původní sázky. Na konci se pak můžete těšit na opravdu šťavnaté výhry.

S Tutti Frutti se nudit nebudete

Musím říci, že mě v poslední době repetetivní ovocné automaty příliš nebavily, takže jsem byla skeptická i k Tutti Frutti. Už po prvních otáčkách jsem ale poznala, že tohle není žádný obyčejný ovocný automat. Díky Sticky funkci a progresivnímu multiplayeru je hra opravdu zábavná a na pár pěkných chvil vás jistě udrží.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty