Ultra Burn

7.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Pragmatic Play
Téma hry
ovocné automaty

Kamenné herny bylo možné dříve možné najít prakticky na každém rohu. V dnešní době jsou však již pomalu na ústupu a většina hráčů preferuje své oblíbené automaty na internetu. Přesto však můžete díky peckám jako Ultra Burn od Pragmatic Play zavzpomínat, na jejich atmosféru. Pohodlně se usaďte a nechte se unést nostalgií!

Ovoce, tři válce a tradiční hratelnost

Věříme, že ovocné automaty není potřeba nijak blíže představovat. Řadí se totiž mezi vůbec to nejoblíbenější, co hazardní trh nabízí. Třešně, citrony, švestky, ale i sedmičky, Bary nebo hvězdy můžete najít i v automatu Ultra Burn, který pro vás vytvořila společnost Pragmatic Play a nově ho najdete také v naší nabídce.

Automat je každým coulem tradiční hrou. Jeho mechanika je postavená na 3 válcích s 5 výplatními liniemi. Zajímavé je určitě rozpětí sázek, kdy tu nejnižší je možné podat už za 1,25 Kč. Nejvyšší pak vychází na 500 Kč. Velmi slušná je i RTP, která sahá až k 96,62 %. Konzervativnější hráče však nemusí potěšit poměrně vysoká volatilita.

ultra burn

V Ultra Burn bonusové funkce nečekejte

Mnoho z nás si u automatů od Pragmatic Play zvyklo, že přinášejí různé propracované bonusové funkce, free spiny a další drobnosti, které sice mnoho hráčů lákají, ale jiní je považují za vysloveně rušivé.

Pokud se řadíte do té druhé skupiny, máme pro vás dobrou zprávu. V Ultra Burn je kladený důraz na čistou a jednoduchou hratelnost. Nejsou zde tedy žádné bonusové funkce, žádné vyskakující symboly, ani jiné věci, které by narušovaly váš herní zážitek.

Ultra Burn vás zahřeje nejen při dlouhých zimních večerech

Jestliže máte rádi klasické hry, nevyhledáváte bonusové funkce a všechno na automatech máte nejraději čisté, Ultra Burn pro vás bude jako stvořený. Ačkoli je stylizovaný do retro automatu, stále má velmi pěknou grafiku a hudební doprovod, čímž jistě potěší i milovníky modernějších her.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty