Ultra Fresh

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Endorphina
Téma hry
ovocné automaty

Člověku by se mohlo zdát, že je ovocných automatů na trhu až příliš. To ale nikdy žádný správný hráč rozhodně nikdy neřekne. Když jsou navíc tak kvalitní jako hra Ultra Fresh od Endorphiny, všichni se k nim často a rádi vracíme. V našem článku vám představíme, co všechno vám tenhle super ovocný automat nabízí a jak se hraje.

Chutný ovocný salát s Ultra Fresh

Hra Ultra Fresh od Endorphiny v sobě mísí všechno, co si od ovocného automatu můžeš slibovat. Můžeš tak počítat s kombinací tradiční hratelnosti a moderního zpracování či povedeným retro hudebním doprovodem.

Stačí otevřít automat a hned na vás dýchne dávka nostalgie. Ultra Fresh totiž nabízí hrací pole se třemi válci a třemi řadami symbolů. Symboly představuje především tradiční ovoce, jako jsou hrozny, maliny, třešně, citrony nebo melouny. Aby toho však nebylo málo, můžete počítat i s Bary, hvězdami nebo sedmičkami, které tradičně vyplácejí nejvíce.

Své výplatní řady můžete tvořit na celkem 5 pevných výplatních liniích. Automat se vyznačuje nízkou volatilitou a slušnou RTP ve výši 96,01 %. Skvělé je také rozpětí sázek, které potěší začátečníky i profesionální hráče. Minimálně si totiž můžete vsadit za 0,25 Kč a maximální sázka představuje částku 1 000 Kč.

ultra fresh

Dvojnásobná porce štěstí

Někoho možná trochu zklame, že automat Ultra Fresh nenabízí žádné bonusové funkce ani například symbol Wild. To si však dokáže vynahradit alespoň zdvojnásobováním výher. Na dvojnásobnou tabulkovou výhru se můžete těšit vždy, když celé herní pole zaplníte stejnými symboly třešní, melounů, malin nebo citronů.

Ultra Fresh: ovocná klasika v moderním kabátku (závěrečné hodnocení)

Kdo by od hry Ultra Fresh očekával speciální funkce, bonusové symboly a podobné prvky, byl by nejspíš zklamaný. Pokud se ale řadíte mezi hráče, kterým jde především o čistou hratelnost a zábavu, Ultra Fresh vám udělá radost. Sám se k němu často vracím v případě, že si chci zahrát jednodušší hru a trochu se odreagovat. Díky zdvojnásobování výher, které padá navíc poměrně často, mi hra již přinesla zajímavé částky.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty