Vegas Fifty

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

„Welcome to the game Vegas Fifty“ uvítá vás ženský hlas v tomto hracím automatu a odstartuje stylovou party. Během této party budou padat výhry na všechny strany a zdali budete slavit i vy, o tom rozhodne vaše štěstí!

Vegas Fifty je pětiválcový ovocný automat s celkem 50 výherními řádky. Na jeho válcích se roztáčejí symboly švestek, melounů, jahod, ale třeba i sedmiček nebo hvězd. Podle popisu by se mohlo zdát, že mluvíme o automatu, kde převládá klasika. Nicméně to by nebyl ten správný obraz.

Český automat Vegas Fifty nabízí svěží koktejlové zpracování. Symboly ovoce jsou jako vystřižené z reklamy na müsli tyčinky. Zdravé, šťavnaté a hlavně neskutečně hravé. A takto je to i s hratelností.

Velký třesk ve Vegas Fifty!

O největší zábavu se starají Wildy. Divoké symboly mají zástupnou funkci a navíc zcela dostávají svému názvu – jsou divoké, nezvykle hodně! Když se Wildy pustí do hry, dělají skutečné psí kusy!

vegas-fifty-automat-casimi-big-win

Jakmile se vám podaří sestavit výherní kombinaci s tímto symbolem, dojde k respinu. Wildy se přitom s každým dalším respinem posunou nahoru a nebo dolů v závislosti na tom, zdali se jedná o Wild Up či Wild Down. A pakliže se náhodou tyto dva symboly srazí, dojde k velkému třesku. A z něj vzejde symbol Double Wild, který je pochopitelně mnohem, mnohem silnější zbraní! Double Wild totiž zdvojnásobí výhru na výherních liniích.

Své nepostradatelné místo zde mají také symboly Scatter. Ty vám přinesou možnost podívat se do bonusového kola s free spiny. Kolik free spinů vám bonusové kolo přinese závisí na počtu vytočených Scatter symbolů – 1 Scatter = 5 free spinů, 2 Scattery = 10 free spinů, 3 Scattery = 15 free spinů a 4 Scattery = 25 free spinů.

Vegas Fifty je hrací automat po okraj napěchovaný možnostmi, jak si přijít na velké výhry. Beze zbytku dostává svému jménu, protože se u něj v každém okamžiku budete bavit. Stejně jako ve městě hříchu. Tedy přímo královsky. Zkuste a dejte nám vědět, zdali jsme se nemýlili!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty