Vigorous Knights

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
eGaming
Téma hry
dobrodružnéhistorické

I když byl středověk plný násilí, vražd a intrik, chrabří rytíři zachraňující dámy v nesnázích měli být pomyslným světlem ve tmě. Sami ale nasazovat krk rozhodně nemusíte. Do jejich bot se můžete postavit v působivé hře Vigorous Knights od E-gaming. Dokážete zachránit princeznu a získat půl království jako bonus?

Odvážní rytíři, draci i princezna

Vigorous Knights je hra pro opravdové hrdiny. Narazíte v ní na chrabré rytíře, zlé draky, ale také mocné zbraně nebo princeznu. Všechny tyto symboly jsou doplněné o tradiční písmena a mohou vám získat výhru na celkem 20 výherních liniích.

Kromě nich nechybí ani Scatter symboly, Wild symboly nebo speciální symboly rozšiřujícího se Wildu, které můžete získat v bonusové hře. Vigorous Knights tak má opravdu co nabídnout a své si na něm jistě najdou všichni příznivci pětiválcových automatů plných bonusových funkcí.

Vigorous Knights

Vigorous Knights přináší bonusové funkce za řinčení mečů

Určitě jste si nemysleli, že by vás ve hře od E-gamingu minul násobitel ve formě symbolu Wild. Pokud je totiž tvoje výherní kombinace sestavená pomocí alespoň jednoho z nich, tvá výhra se automaticky násobí. Násobitel přitom záleží na tom, kolik symbolů Wild získáte. Celkem se tak vaše výhra může se 4 Wild symboly dostat až na osminásobek své původní hodnoty.

Setkání s katem v běžném životě by nejspíše nebylo nic příjemného, ve Vigorous Knights si ho naopak užijete. Právě kat totiž spouští bonusovou hru s free spiny. Stačí, když vás třikrát navštíví na hracím poli a 10 volných zatočení je vašich. V bonusové hře se navíc objevuje symbol rytířských helem, které fungují jako expandující Wild symbol. Pokud ho získáte, zůstává na druhém, třetím nebo čtvrtém válci až do vyčerpání bonusových zatočení.

Skvělá cesta za dobrodružstvím ve Vigorous Knights

Máte-li rádi automaty od E-gamingu, Vigorous Knights si jistě zamilujete. Jako již tradičně se pyšní velmi originálním zpracováním, množstvím bonusových funkcí a nechybí ani oblíbený Wild násobitel. Pokud se chcete vydat na výpravu do starých bájí a přitom si připsat zajímavé výhry, vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty