Vikings

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Kajot
Téma hry
dobrodružné

Vikingská tématika je v současnosti velice populární díky různým seriálům a televizním show. Není divu, že si svou cestu našla i do nabídky herních automatů prostřednictvím vynikající hry Vikings od Kajotu. Vyzkoušejte jej také a zapište své výhry do ság!

Vikings je velmi povedenou hrou z dílny Kajotu, která sází na stále neokoukané téma severských drsňáků, moudrých bohů a dobývání neprozkoumaných území. Překonejte i vy rozbouřené moře výherních symbolů a doplujte si pro vysoké výhry.

Vikings mají vše, co od automatu očekáváte

Hra Vikings je složena z různých výherních symbolů se severskou tématikou. Najdete zde urostlé válečníky, krásné štítonošky, sekery, náramky nebo štíty. Ty jsou rozloženy do hracího pole s 5 válci a 3 řadami. Na něm mohou utvořit výherní kombinaci na celkem 20 pevně daných linií.

Mimo ně zde však najdete také Wild symboly, které zároveň fungují jako multiplikátory, a Scatter symboly v podobě obávaného drakkaru, jež spouští bonusovou hru.

vikings

Wild násobitele

Ve Vikings Wild symboly nefungují pouze jako náhrada za jiné symboly, ale zároveň i jako násobitele. Vaše výhra může být znásobena až 16 × v závislosti na tom, kolik Wildů v jedné výherní linii poskládáte. Nejmenší počet je 1, nejvyšší pak 4.

Vikings | Free spiny

Tito vikingové nepřicházejí brát, ale naopak dávat. Proto k vám spolu s jejich lodí mohou připlout volná zatočení. Drakkary se objevují pouze na válcích 2, 3 a 4. Pokud získáte 3, spustí se bonusová hra s 10 free spiny.

Při této bonusové hře je aktivována Sticky funkce. To znamená, že je každá výherní kombinace přidržena na obrazovce a vy získáváte respin, který ji může ještě vylepšit. Všechny symboly naplňující herní kombinaci na obrazovce zůstávají, dokud není naplněno celé herní pole nebo nepřijde symbol, který by se do kombinace zapojily.

Nájezd na vysoké výhry s Vikings

Osobně mám tématiku vikingů velice rád a automat VIkings je tak pro mě naprosto srdcovou záležitostí. Objektivně se velmi dobře hraje, mohou vám na něm padnou opravdu zajímavé výhry a když k tomu přidáte také funkci Free spinů, není mu opravdu co vytknout.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty