Voodoo

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
horor

Troufáme si tvrdit, že na světě neexistuje nikdo, kdo by neznal pojem voodoo. Toto původem haitské náboženství se stalo prakticky synonymem černé magie, i když ve svém originálním pojetí k ní má daleko. Ve hře Voodoo od Endorphiny se však vydáte právě na onu temnou stranu. Podaří se vám z ní přinést velké bohatství?

Přičarujte si výhru s Voodoo

Ihned po otevření hry Voodoo od oblíbených vývojářů ze společnosti Endorphina na vás dýchne tajemná atmosféra, která vás chytí a jen tak nepustí. V pozadí grafiky hry hoří svíčky, všechno je potemnělé a do rytmu hraje hudba ve stylu haitských kmenů, i když trochu v modernějším pojetí.

Ve hře Voodoo na vás čeká úplně klasický pětiválcový automat se třemi řadami symbolů. Mezi nimi najdete havrana, hada, čarodějku voodoo, hlavu rysa nebo voodoo panenku. Právě tyto symboly se řadí mezi ty, které vyplácejí nejvíce. Pro větší různorodost je pak doplňují stylizované karetní symboly A až 10.

Automat nabízí 10 výplatních linií a průměrnou RTP ve výši poměrně běžných 96,04 %. Velmi příjemné je rozpětí sázek, kdy minimálně můžete automat roztočit už za 0,5 Kč a maximální sázka představuje 250 Kč.

Černá magie vás o free spiny nepřipraví

Všichni na automatech samozřejmě milujeme tu možnost získat free spiny a ani ve hře Voodoo se nemusíte bát, že byste o ni přišli. Ve hře se totiž vyskytují také symboly voodoo šamana, který funguje nejen jako Wild nahrazující všechny ostatní symboly, ale také jako Scatter symbol. Pokud získáte 3 nebo více, obdržíte 10 volných zatočení.

V rámci volných zatočení se hraje se stejnou sázkou, se kterou jste hru spustil. Všechny symboly ale získávají možnost expandovat. Po celém válci se symbol roztáhne v případě, že se na hracím poli objeví dostatek shodných symbolů pro vytvoření výherní kombinace.

voodoo

Voodoo vás vezme na cestu magickým světem (závěrečné hodnocení)

Líbí se vám tajemno, hutná atmosféra nebo jste jednoduše fanouškem voodoo? Pak se v této hře od Endorphiny budete cítit doslova jako doma. Přináší totiž opravdu jedinečný herní zážitek, který se jen tak nebude opakovat.

Nejzajímavější na automatu Voodoo jsou samozřejmě free spiny, díky kterým se k tomuto automatu neustále vracím i já. V nich tě navíc čeká bonusová funkce, s níž mají všechny symboly schopnost roztahovat se po celém válci.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty