Water Tiger

8
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Endorphina
Téma hry
dobrodružnépřírodasezónní

Máte rádi bohatou čínskou kulturu? Věřte, že ve hře Water Tiger od společnosti Endorphina si ji užijete až až. Vydejte se s námi na cestu do staré Číny a objevujte všechna tajemství, která si pro vás majestátní tygr skryl napříč celým automatem.

Water Tiger: ve znamení Číny

Hned na první pohled si můžete všimnout, že se Endorphina svým automatem Water Tiger rozhodla směřovat na dálný východ. Tématika automatu je totiž výrazně nakloněná směrem k Číně a její kultuře. To ostatně podtrhuje i použitý hudební podkres, ve kterém pozornému uchu neuniknou tradiční čínské nástroje a melodie.

Samotný automat obsahuje klasických 5 válců se 3 řadami symbolů. Mezi těmi najdete klasické karetní symboly 9 až A, které vyplácejí nejméně, ale také řadu čínských znaků. Tabulkově nejvyšší výhry vám přinese bílý tygr, který zároveň funguje i jako Wild. Následuje ho zlatá loď.

Výplatní linie jsou zde fixní a je jich celkem 20. Průměrná RTP činí přijatelných 96,03 %. Začátečníky i zkušené pak jistě potěší rozpětí sázek. Automat je relativně nenáročný a roztočit ho můžete už za 1 Kč. Maximální sázku pak představuje 300 Kč.

Free spiny a expandující Wildy

Ve hře Water Tiger si přijdou na své také všichni milovníci free spinů (takže vlastně úplně všichni). Pokud se vám totiž podaří na hrací pole dostat 3 a více symbolů Scatter v podobě tygří tlapy z diamantů, získáte bonusovou hru s volnými zatočeními. Za 3 Scattery dostanete 10 volných her, za 4 hned 15 volných her a maximální počet volných her – 25 – vám přinese 5 Scatter symbolů získaných najednou.

V bonusové hře všechno probíhá se stejnou sázkou a řadami jako základní hra. Jeden rozdíl se ale i tady přece jenom najde. Čeká vás v ní totiž roztahující se symbol Wild. To znamená, že kdykoli má Wild šanci vytvořit výherní kombinaci, roztáhne se na celý válec.

water tiger

Water Tiger je super oddychovka

Hru Water Tiger od Endorphiny ocení především méně nároční hráči, kteří hledají příjemné povyražení za nízké částky. Roztočit ji totiž můžete už za 1 Kč a maximální sázka pak dosahuje hodnoty 300 Kč.

Vynikajícím prvkem je samozřejmě také bonusová hra s volnými zatočeními, která dodává celému automatu nový rozměr. Když si k ní přičtete ještě expandující Wildy, dostanete velmi povedenou hru, kterou rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty