Way To Hell

9.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Vysoká
Výrobce
Adell
Téma hry
akční

Brány pekla se otevírají a vy tak máte jedinečnou možnost do nich nahlédnout. Tedy alespoň prostřednictvím skvělého tříválcového automatu Way to Hell od společnosti Adell. Chcete zažít pořádnou zábavu a zároveň mít šanci získat zajímavé výhry? Pojďte se s námi podívat, co vám automat přináší.

Pekelná zábava s Way to Hell

Lidé se obvykle pekla bojí a nechtějí se do něj dostat. Ve Way to Hell je to přesně naopak. Tento automat od Adell Gaming vás vezme přímo do pekla, kde na vás čekají znaky Necronomicon, kniha hříchů, kotel, beran, lebka, ale také sexy anděl, který je nejlépe placeným symbolem ve hře.

Kromě těchto symbolů vás čeká i bonusový Mystery symbol v podobě hořícího V. Když na kterékoliv z výherních linií získáte 3 Mystery symboly, získáte náhodnou výhru od dvecetinásobku po stonásobek vaší sázky.

Celý tříválcový automat je protkaný celkem 27 výplatními liniemi, díky čemuž jsou vaše šance na výhru ještě zajímavější. Automat si můžete zahrát už za 1 Kč a jeho RTP se pohybuje okolo 94 %.

way to hell

Sexy ďáblice přináší bonusovou hru

Peklo v této hře není o věčném utrpení a zatracení. Čerti nejsou chlupatí a špinaví, ale mají formu sexy ďáblice, která slouží jako bonusový symbol. Pokud se vám podaří získat tři z nich na některé z výherních linií, připíšete si náhodný počet free spinů od 1 do 10.

Během volných zatočení je k dispozici speciální možnost roztočit kterýkoliv ze tří válců znovu v případě, že je otočka nevýherní. Díky tomuto roztočení můžete doplnit výherní kombinace a zvýšit tak svou šanci na výhru. Vždy proto přemýšlejte, který z válců by vám teoreticky mohl přinést tu nejlepší výhru. Další roztočení pak už probíhají běžným způsobem.

Díky Way to Hell je peklo rájem (závěrečné hodnocení)

Jestliže máte rád tříválcové automaty v nenáročném grafickém provedení, rozhodně byste měl zpozornět. Way to Hell od Adell totiž nabízí přesně tyto parametry, které se v něm mísí s 27 výplatními liniemi, bonusovou hrou s až 10 free spiny a jedinečnou funkcí opětovného roztočení vybraného válce. Nám osobně se hra opravdu velice líbí a rádi se k ní vracíme vždy, když si chceme zahrát kvalitní tříválec.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty