Western Story

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Adell
Téma hry
dobrodružnéhistorickéakční

Když se řekne Divoký západ, všichni si pravděpodobně představíme nehostinné prostředí, násilí a drsné muže i ženy s přesnou muškou. Ačkoli byla realita pravděpodobně trochu jiná, ve Western Story od Adell dostanete přesně to, co hledáte. Staňte se obávaným pistolníkem a najděte svou cestu ke slávě. V naší recenzi vám řekneme, jak na to.

Naskočte do sedla ve Western Story

Hra Western Story od společnosti Adell určitě nadchne všechny milovníky westernů a Divokého západu. Najdete v něm všechny jeho symboly včetně klobouku, botů s ostruhami, lasa, koltů, lupičů a šerifů nebo jejich hvězd, které jsou nejlépe placenými symboly ve hře.

Tyto běžné symboly jsou dále doplněné o speciální symboly. Jedním z nich jsou dveře od salonu, které představují Wild symbol a nahrazují všechny ostatní symboly ve hře, byť jsou samy nevýherní. Nechybí také šťastná zlatá podkova – Mystery symbol. Když získáte 3 takové, můžete si připsat 2×-40× svou sázku. Při čtyřech symbolech už získáváte 4×-80× svou sázku a pět symbolů vám může přihrát 8×-200× výši vaší sázky.

Automat je posazený do tradiční pětiválcové mechaniky se třemi řadami symbolů. Návratnost tohoto online automatu je v průměru někde okolo 94 %. Western Story nabízí 17 výplatních linií, které se vždy počítají od prvního válce.

western story

Vydejte se za dostavníkem

Ve Western Story se vžíváte do role lupiče, který se snaží automat obrat o co nejvíce peněz. Toho můžete docílit například prostřednictvím bonusové hry. Ta se vám zpřístupní v případě, že na hracím poli najdete 3, 4 nebo 5 symbolů Bonus ve formě pytlů s penězi.

Podle toho, kolik pytlů získáte, tolik kulek budete mít ve svých koltech v rámci bonusové hry. V ní se coby zloděj ženete za dopravníkem, na který právě pomocí svých koltů střílíte. Po každé kulce se z dostavníku svalí pytel s penězi a uchytí se ve spodní části obrazovky. Pytle se rozmisťují náhodně do jednotlivých válců. Jakmile nasbíráte 5 pytlů ve spodní řadě, pytle propadnou a vy si připíšete výhru. Zbytek pytlů nad nimi propadne směrem dolů.

Prostřílejte se s Western Story k výhrám

Pro milovníky hazardu a westernů je tento automat doslova povinností. Najít v něm můžete všechny tradiční symboly divokého západu, vynikající bonusovou minihru s ujíždějícím dostavníkem, ale také Mystery symboly přinášející náhodné výhry. Celý automat povyšuje na vyšší úroveň také vynikající tematická hudba. Neváhejte a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty