Wild Blooms

10
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry
příroda

Přinášejí vám květiny štěstí nebo alespoň radost? Nemůžete se nabažit jejich vůně a každý rok netrpělivě vyhlížíte jaro? Pak musíte rozhodně vyzkoušet originální hrací automat Wild Blooms od Synotu, který je různými květy doslova zaplaven. Pojďme si ho představit!

Wild Blooms od Synotu je svým pojetím poměrně netradičním automatem, který vás zaujme již na první pohled. Výjimečné však není pouze jeho grafické zpracování, uspořádání válců nebo 76 výherních linií, ale také speciální bonusové hry, se kterými dosáhnete na ještě vyšší výhry. Nebojte se jej tedy vyzkoušet!

Co přináší puget květin Wild Blooms?

Ihned po vstupu do hry si můžete všimnout, že Wild Blooms není úplně klasickým automatem. Celkem obsahuje 5 válců, ale počet symbol v jednotlivých válcích je odlišný. Na prvních dvou válcích můžete získat 3 symboly, na třetím a čtvrtém 4 symboly a na pátém je symbolů hned 5. Díky poslednímu válci můžete získat výherní kombinaci na 76 výherních liniích.

Jak sám název napovídá, automat je zaplaven květy všeho druhu. Ty zde plní funkci výherních symbolů. Kromě toho můžete získat Wild symbol, jenž zastupuje ostatní symboly v kombinaci. V rámci funkce Blooming Wild Reels se navíc mohou náhodně objevit válce poseté pouze symboly Wild. Změnit se může 1 nebo všech 5 válců a přinést vám tak opravdu pohádkové výhry.

wild blooms

Bonusová hra

To nejzajímavější však Wild Blooms skrývá v rámci své bonusové hry. Do té budete automaticky přesunuti v případě, že na hracím poli získáte 3-5 Bonus symbolů. Dle jejich počtu získáváte 8-16 free spinů, které se využijí právě v bonusovém kole.

Free spiny však nejsou jedinou funkcí, která na vás v rámci bonusové hry čeká. Zde je Blooming Wild Reels totiž aktivováno v každém kole, díky čemuž se vaše šance na výhru ještě zvyšují.

Hrací automat Wild Blooms potěší nejen milovníky květin

K Wild Blooms se často a rád vracím. Nabízí totiž skvělou možnost jak i za menší vklad získat větší částky a zároveň se skvěle pobavit díky bonusové hře a funkci Blooming Wild Reels, u které každé kolo čekáte, zda se vám poštěstí naplnit všechny válce. Věřím, že si ho zamilujete i vy.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty