Wild Card

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
Casimi
Téma hry
akční

Výherní automat Wild Card nemusíte zkoumat nijak podrobně, abyste zjistili, s jakou tematikou vývojáři tentokrát pracovali. Už z názvu totiž dost jasně plyne, že se tady bude všechno točit okolo karet. Co konkrétně tedy tato hra z dílny vývojářské firmy Casimi Gaming hráčům nabízí?

Karty jsou rozdány

Tvůrci z Casimi si jako základní design pro hru Wild Card vybrali pětiválec se třemi řádky. Symboly, které se na této hrací ploše na válcích točí, jsou rozděleny do dvou skupin. První skupinu tvoří pětice číselných karetních hodnot: 6, 7, 8, 9 a 10. Jedná se o symboly, které hráčům přináší spíše nižší výhry. Druhou skupinou jsou klasické žolíkové symboly, tedy srdce, káry, listy a piky. V tomto případě jsou již potenciální výhry o něco zajímavější. Pro všechny symboly platí, že výherní kombinaci vytvoří skupina minimálně tří stejných.

Teď se podívejme na některé zajímavé prvky, které nejsou úplně běžné. Tím prvním je vyhodnocování kombinací na výherních linií jak zleva doprava, tak zprava doleva. A kolik těch výherních linií vlastně je? Celkem je výherních řad nastaveno na hrací ploše deset s tím, že se počítají z obou stran, jak již bylo zmíněno. Druhým zajímavým prvkem je potom výherní kombinace v podobě karetní postupky 6 – 10. Pokud se vám povede vytočit si tuhle pětici symbolů, výhra v podobě desetinásobku sázky vás nemine.

Wild Card

A co speciální symbol ve Wild Card?

Tvůrci hráčům na automat naštěstí nepřidali pouze výše popsané netradiční prvky, ale také klasický speciální symbol. Jedná se o Wild symbol, tedy žolíka, který dokáže nahrazovat běžné herní symboly. Jedná se o Wild se schopností expandovat na čtyři sousední pole, a přitom se navíc může náhodně změnit také na multiplikátor v hodnotě 2, 3 nebo 4. Druhým speciálním symbolem je Scatter. Tři Scatter symboly znamenají přitom volná zatočení.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty