Wild Circus 256

7
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Střední
Výrobce
SYNOT
Téma hry
ovocné automaty

Užijte si pořádné zábavy, kdy po roztočení vždycky máte ještě jednu šanci na výhru navíc! Wild Circus 256 je ovocný automat od společnosti Synot. Pokud ho vyzkoušíte, možná budete výskat nadšením!

Wild Circus 256 mixuje ovoce do výherních kombinací

Wild Circus 256 je hodně originální český automat, který sází na zábavu a napětí. Aby vzrušení nebylo málo, vedle čtyř válců na něm můžete na konci každého spinu trefit ještě záchranu. A ta vás dostane i z hodně prekérních situací.

Záchranou ve Wild Circus 256 je kotouč, který se točí na konci hracího pole. Jakmile jsou všechny symboly na válcích usazeny, přijde řada na něj. Jakmile se kotouč zastaví, vylosuje vám symbol. A ten se s okamžitou platností stane Wildem, tedy zástupným symbolem. To znamená, že všechny stejné symboly na hracím poli zastoupí Wildy. A to může znamenat pěknou řádku výherních kombinací!

Wild Circus 256

256 výherních řad a kotouč štěstí

Jak naznačuje samotný název, Wild Circus 256 má celkem 256 výherních řádek. To je společně s dodatečným kotoučem měnícím vybrané symboly na Wildy opravdu hodně dobrý odrazový můstek k trefení pěkné výhry! Zahrajte si, čeká vás neopakovatelný zážitek!

Podobné hrací automaty

Všechny automaty