Wild West Gold

3
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
NetEnt
Téma hry

Řadíte se i vy do početné skupiny milovníků různých westernů a celkově kultury divokého západu? Pokud je vaše odpověď ano, přinášíme vám automat přímo pro vás. Hra Wild West Gold od společnosti Pragmatic Play je jako vystřižená z Divokého západu. Staňte se obávaným pistolníkem a zjistěte, jaké funkce tato povedená hra nabízí.

Prostřílejte se k výhrám s Wild West Gold

K Divokému západu nepochybně patří drsní pistolníci a pistolnice, jejich kolty nebo měšce plné zlata, o které všichni usilují. Přesně to vás čeká také ve hře Wild West Gold od společnosti Pragmatic Play. K tomu se přidávají tradiční karetní symboly stylizované do westernu.

Jak už jsme v automatech od Pragmatic Play zvyklí, můžete se těšit na luxusní grafiku a skvělý hudební podkres. Všechny symboly sbíráte na celkem 40 výherních linií a RTP hry je až 96,51 %, což rozhodně není špatné. Hra Wild West Gold má všechno, co má moderní hra přinášet.

wild west gold

Bonus nesmí chybět

Co ale všichni na hrách od Pragmatic Play milujeme není pouze jejich celkově vynikající zpracování, ale především bonusové funkce, jimiž se hry tohoto výrobce pyšní. Pistolníci míří ve Wild West Gold přesně a rozhodně vás tak svými bonusovými kulkami neminou.

První z nich je populární funkce Wildu s násobitelem. Wildy se objevují na 2., 3. a 4. válci. Podle toho, kolik vám jich do herní kombinace padne, si pak můžete připsat 2×, 3× nebo 5× vyšší výhru. V případě více Wildů na jedné linii se jejich hodnota sčítá a vy tak můžete dosáhnout až na desetinásobek původní tabulkové výhry. To ale ještě není všechno.

Jestliže budete mít dostatečné štěstí, můžete si pomocí Scatter symbolů připsat free spiny. Ty získáváte už za 2 tyto symboly, ale při 5 symbolech dostanete hned 20 volných zatočení. Wildy v zůstávají po celou dobu na svém místě a vždy získají náhodný násobitel. Díky tomu mohou být výhry skutečně velmi vysoké.

Wild West Gold je trefou do černého

Coby milovníka westernů a her od Pragmatic Play mě hra Wild West Gold zaujala opravdu na první pohled. Pyšní se výbornou grafikou, senzačními funkcemi a lákavými vysokými výhrami. Jde o moderní automat se vším všudy, který navíc přichází s velmi slušnou RTP. Díky své vysoké volatilitě je pak vhodný spíše pro hráče, jimž nevadí trochu více si zariskovat.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty