Wild Wild Best

9
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
Casimi
Téma hry
ovocné automaty

I když by mohl název tohoto výherního automatu od společnosti Casimi někoho svádět k představě, že se jedná o parafrázi na slavný cyberpunkový western, není tomu tak. Automat Wild Wild Best nevezme hráče na divoký západ, nýbrž mezi tradiční ovocné symboly. Takže pokud máte slabost pro automatovou klasiku, jste na správné adrese. Neznamená to ale, že by snad automat postrádal originalitu, ani ta nechybí.

Jak automat Wild Wild Best vypadá a jak se hraje?

Online automat Wild Wild Best je navržený jako pětiválec se třemi řádky. Na hrací ploše je potom položena dvacítka fixních výherních linií. U automatů od Casimi je špičková grafika a pěkný soundtrack skoro samozřejmostí a počítat s nimi můžete i zde. A jak je to se symboly? Ty jsou zde celkem dvojího typu. První skupinu symbolů, která přináší spíše nižší výhry, tvoří karetní znaky, tedy listy, piky, káry a srdce. Ta druhá potom sestává z ovoce, konkrétně z pomerančů, broskví, kiwi, jahod a granátových jablek.

Již z výčtu ovocných symbolů je patrné, že tenhle ovocný automat není tak úplně klasický. Základní herní mechanismy ale ano: výherní kombinace se vyhodnocují zleva doprava a je potřeba alespoň tří stejných symbolů. Nejcennějším běžným symbolem je potom granátové jablko přinášející až dvacetinásobek sázky.

Wild Wild Best

Zaostřeno na Wild symboly

Na automatu s názvem Wild Wild Best samozřejmě nemůže divoký Wild symbol chybět. Má zde podobu zlaté hvězdy a jeho hlavním úkolem je samozřejmě nahrazovat ostatní herní symboly při vytváření výherních kombinací. Kromě toho ale má jednu další báječnou vlastnost. Je totiž vždy na ploše zafixován na jeden respin zdarma. Pokud při něm padne další Wild, situace se opakuje. A respiny zdarma, ty všichni hráči milují. V neposlední řadě Wild funguje jako běžný herní symbol s maximální hodnotou. Výherní kombinace pěti Wild symbolů se tak rovná výhře ve výši dvacetinásobku sázky.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty