Zeus Wild Thunder

8.5
Exkluzivní
Automaty 81
Megaways
Hot
Cold
Jackpotové
Bonus buy
Free spiny
Respiny
Volatilita
Nízká
Výrobce
SYNOT
Téma hry
akčníjoker automaty

Podle pověstí byl Zeus tím nejmocnějším bohem z celého Pantheonu. Není proto divu, že se jeho síly rozhodl využít Synot při tvorbě povedené hry Zeus Wild Thunder, ve které vás postaví přímo před Diův stolec. Dokážete zvítězit nad samotným králem všech bohů?

Ve znamení řeckých bohů

Celá hra Zeus Wild Thunder je postavena na motivy řecké kultury. Najít zde tak můžete starověké vázy, písmena stylizovaná do řeckých tvarů, hroznové víno nebo helmy chrabrých vojáků. Důležitou roli zde má také sám Zeus, jeho žena a dcera. Právě symboly s nimi vám mohou zajistit nejvyšší výhry.

Všechny tyto symboly vám mohou přihrát výhru na celkem 40 výherních liniích. To vše je ale navíc okořeněno modrými svítícími symboly Diova hněvu a bonusovými symboly, které vám při dostatečné náklonnosti bohů mohou přinést opravdu skvělé výhody.

Diova hněvu se v Zeus Wild Thunder bát nemusíte

Na celém hracím poli se náhodně objevují kulové blesky představující Diův hněv. Ty dokážou očarovat daná hrací pole kouzelným modrým ohněm. Hněv pána blesků s každým provedeným spinem roste, což můžete vidět na liště vpravo nad hracím polem. Jakmile dosáhnete po 10 spinech maxima, promění se všechny očarované symboly na Wild, díky čemuž se můžete těšit na opravdu velmi zajímavé výhry.

Zeus Wild Thunder

Otevřete brány Olympu a užijte si bonusovou hru

V Zeus Wild Thunder nebudete ochuzeni ani o bonusové symboly spouštějící volná zatočení. Pokud se vám podaří posbírat tři na prostředních válcích, Zeus vás přivítá ve své síni a dá vám na výběr, jestli chcete hrát s 15, 10 nebo 5 free spiny s 5, 7 nebo 10 wildy. Rozhodujte se moudře, protože váš výběr může dost zamávat s tím, kolik dokážete vyhrát.

Zeus Wild Thunder přináší výhry zrozené za bouře

Jestli patříte mezi příznivce pětiválcových automatů s množstvím zajímavých funkcí, pak jste narazil na opravdový klenot. Zeus Wild Thunder totiž přináší celou řadu perfektních vychytávek, které vám pomohou dosáhnout na výhru. Můžete si být například jistí, že po 10 kolech se vám objeví téměř se stoprocentní jistotou alespoň jeden Wild.

Kromě funkce Diova hněvu na vás také čekají brány přímo na Olymp, kde si před samotným Diem vyberete parametry své hry. Zkuste se také utkat s bohy a získat parádní výhry.

Podobné hrací automaty

Všechny automaty