Zapomeňte na klasické ovocné automaty a vydejte se na výlet do kouzelného lesa s automatem Reel Snails od českého poskytovatele Casimi! Tento hrací automat vás zve k objevování tajemství lesních hub, štědrých šneků a křehkých lesních bytostí, které jsou připraveny rozdávat výhry jako z pohádky.

Kouzelný svět českého automatu Reel Snails

Reel Snails je český automat, který vás zavede přímo do srdce magického lesa. Místo klasických symbolů jako jsou třešně nebo karetní znaky se zde potulujete mezi barevnými houbami a za asistence lesní zvěře, jako je veverka nebo sova, můžete vyhrát až 20násobek vaší sázky. A to je jen začátek!

Reel Snails je pětiválcový automat s 25 výherními řadami, který okouzlí nejen svou poutavou grafikou a lákavým hudebním doprovodem, ale také důmyslnými symboly a nekonvenčními funkcemi. Za každou výherní kombinaci se spustí respiny, během kterých se výherní symboly uzamknou a dotáčení probíhá zcela zdarma. To znamená ještě více šancí na zvýšení vašich výher bez dalšího vkladu!

reel-snails-automat-casimi-big-win

Speciální symboly a free spiny

A co by to bylo za dobrodružství bez speciálních symbolů? Setkáte se zde s modrozeleným šnekem, který slouží jako wild symbol a může nahradit jakýkoliv jiný symbol k vytvoření výherní kombinace. Fialovočervený šnek, plnící roli scatteru, pak otevírá brány k extrémnímu množství free spinů. Stačí jich nasbírat pět a získáte 10 zatočení zdarma, ale pokud zaplníte celou herní plochu šneky, odměnou vám bude až 100 otoček zdarma! A s trochou štěstí se k vám připlazí další šneci, přinášející ještě více zábavy a výher.

Casimi tedy s automatem Reel Snails nabízí nejen vzrušující herní zážitek plný magické atmosféry a unikátních funkcí, ale také šanci odnést si domů maximální výhru až 500.000 Kč. Tak neváhejte, vkročte do tohoto kouzelného lesa, natrhejte si kapsy plné výherních hub a nechte se štědře obdařit šnečími kamarády. Výlet do světa Reel Snails bude jedím z těch dobrodružství, na které tak rychle nezapomenete!

„Welcome to the game Vegas Fifty“ uvítá vás ženský hlas v tomto hracím automatu a odstartuje stylovou party. Během této party budou padat výhry na všechny strany a zdali budete slavit i vy, o tom rozhodne vaše štěstí!

Vegas Fifty je pětiválcový ovocný automat s celkem 50 výherními řádky. Na jeho válcích se roztáčejí symboly švestek, melounů, jahod, ale třeba i sedmiček nebo hvězd. Podle popisu by se mohlo zdát, že mluvíme o automatu, kde převládá klasika. Nicméně to by nebyl ten správný obraz.

Český automat Vegas Fifty nabízí svěží koktejlové zpracování. Symboly ovoce jsou jako vystřižené z reklamy na müsli tyčinky. Zdravé, šťavnaté a hlavně neskutečně hravé. A takto je to i s hratelností.

Velký třesk ve Vegas Fifty!

O největší zábavu se starají Wildy. Divoké symboly mají zástupnou funkci a navíc zcela dostávají svému názvu – jsou divoké, nezvykle hodně! Když se Wildy pustí do hry, dělají skutečné psí kusy!

vegas-fifty-automat-casimi-big-win

Jakmile se vám podaří sestavit výherní kombinaci s tímto symbolem, dojde k respinu. Wildy se přitom s každým dalším respinem posunou nahoru a nebo dolů v závislosti na tom, zdali se jedná o Wild Up či Wild Down. A pakliže se náhodou tyto dva symboly srazí, dojde k velkému třesku. A z něj vzejde symbol Double Wild, který je pochopitelně mnohem, mnohem silnější zbraní! Double Wild totiž zdvojnásobí výhru na výherních liniích.

Své nepostradatelné místo zde mají také symboly Scatter. Ty vám přinesou možnost podívat se do bonusového kola s free spiny. Kolik free spinů vám bonusové kolo přinese závisí na počtu vytočených Scatter symbolů – 1 Scatter = 5 free spinů, 2 Scattery = 10 free spinů, 3 Scattery = 15 free spinů a 4 Scattery = 25 free spinů.

Vegas Fifty je hrací automat po okraj napěchovaný možnostmi, jak si přijít na velké výhry. Beze zbytku dostává svému jménu, protože se u něj v každém okamžiku budete bavit. Stejně jako ve městě hříchu. Tedy přímo královsky. Zkuste a dejte nám vědět, zdali jsme se nemýlili!

Hoří, hoří! Vydejte se na hasičský zásah plný adrenalinu, kde vám oheň nepopálí prsty, ale naopak zahřeje vaši peněženku! Představujeme vám český hrací automat „Bomberos“, který vás nechá zahrát si na hrdinné hasiče a vysloužit si přitom hřejivé výhry! Zapomeňte na tradiční hasičskou výbavu – díky tomuto automatu vám v casinu bude nejlepší zbraní proti plamenům štěstí!

Objevte plameny výher ve výherním automatu Bomberos!

Zapomeňte na monotónní tikání hodin v práci. Online automat Bomberos od Casimi vás vtáhne do akce, kde každé otočení válce může znamenat rozdíl mezi běžnou výhrou a životní trefou. Na pěti válcích se rozprostírá 20 výherních linií, kdy výherní řady mohou být násobičem navýšeny až 16×. A to je teprve začátek!

velka-vyhra-bomberos-automat-big-win

Ve světě výherního automatu se setkáte s hasiči ve žluté a červené uniformě, kteří jsou tak štědří, že už při pohledu na dva jejich symboly cítíte, jak se vám nadouvá peněženka. A když se vám podaří trefit patu pěti hasičů? Potom se můžete připravit na to, že váš bankovní účet se rozhoří pořádným požárem.

Ale co by byl hasičský zásah bez pořádného vybavení? S kyblíkem vody sice neuhasíte skutečný požár, ale v Bomberos s ním můžete dojít k pořádné výhře. Stačí si pomoci Wild symbolem. Přitom platí, že čím více je Wild symbolů, tím vyšší násobič výher vám přinese (2, 4, 8, 16).

Bonusová hra, která hasí žízeň po velkých výhrách

Extra napětí vám potom přinesou symboly Scatter v podobě megafonů. Megafony odstartují bonusové kolo s 10 free spiny, která se podobá bonusové hře v Hunter’s Dream 2. Výhry v bonusovém kole se zafixují na místě a následně dojde k respinu, který výhry často ještě vylepšuje. Respiny pokračují až do chvíle, kdy už se na hracím poli neobjeví žádná nová kombinace.

Tak co, jste připraveni uhasit svou žízeň po vzrušení a bombastických výhrách? Bomberos vás čeká s otevřenými dveřmi hasičské stanice! A nezapomeňte – tentokrát je oheň na vaší straně!

Připravte se morfovat do vesmíru plného ovoce, kde gravitace přestává platit a jediné, co se točí rychleji než naše planeta, jsou symboly na hracím automatu Hexa Fruits od Casimi! Nebojíte-li se pořádné jízdy, nastupte na palubu a nepřestávejte se radovat a divit!

Představte si herní univerzum složené ze šestihranných symbolů, jež mohou být vstupní branou k dechberoucím výhrám. Zapomeňte na všechno, co jste doposud na hracích automatech viděli. Tady jsou základní principy hry zcela zapomenuty!

A přece se točí!

Hexa Fruits je český hrací automat, který nemá klasické válce a ani výherní řádky. Výherní kombinace skládáte tak, že máte několik stejných symbolů přímo přiléhajících k sobě. A je jedno, zdali jsou roztažené v jedné řadě a nebo zdali se krčí někde na straně.

Doslova naruby pak tuhle hru obrátí funkce Wild Circle. Jakmile se vám tenhle symbol podaří vytočit, máte před sebou parádní chvilku. Vstupujete do brány, kde se celé hrací pole okolo symbolu začne otáčet proti směru hodinových ručiček a to až 5×. Při každém otočení pak mohou vzniknout nové a nové výherní kombinace a výhry pak utěšeně rostou!

hexa-fruits-ceske-online-automaty-casimi

Hexa Fruits je výlet do krásného neznáma

Vydejte se do světa, kde se výherní kombinace formují a transformují před vašimi zraky, zatímco vy v úžasu sledujete, kolik vám výhra nakonec přinese. Hexa Fruits otevírá své brány pro všechny neohrožené dobrodruhy a za jejich odvahu jim ráda přinese krásné okamžiky euforie a napětí.

Vydejte se do světa klasických hracích automatů, kde na vás čeká až 81 výherních možností (řádků) na každou další otočku! 81 Multiways Classic je hrací automat s násobičem výher, ve kterém to může parádně svištět!

Česko-slovenský herní provider Casimi v online automatu 81 Multiways Classic představil oblíbené téma ovocných automatů v docela neotřelém hávu. Ovocné symboly jsou vykreslené do hravého, lehce komiksového stylu. K tomu pak hraje napínavá muzika ve stylu 90. let a klasických filmů a seriálů podobných Night Rider.

81 multiways classic

81 výherních řádků a až 7násobné zhodnocení výhry

Není to ovšem hudební ani grafické zpracování, které dává českému hracímu automatu 81 Multiways Classic tu pravou šťávu. Návaly vzrušení a euforie z výher, když se daří, pochází z kombinace 81 výherních řádků a násobiče.

Násobič výher zde představuje symbol Wild. Symbol Wild má podobu neonové casino tabule a kromě násobiče zastoupí také všechny chybějící symboly na hracím poli. Když se zadaří, tyto symboly mohou být až tři.

Jeden symbol Wild ve výherní kombinaci přinese 3násobné zhodnocení výhry. Dva symboly Wild přihrají 5násobné zhodnocení výhry a nakonec tři symboly Wild znamenají 7násobné navýšení výhry na dané výherní linii.

81 Multiways Classic z vás vyždímá parádní emoce!

Výherní automat 81 Multiways Classic v celé své parádě ukazuje, že hrací automaty z české (a slovenské) produkce umějí být skutečně neodolatelné. 81 Multiways Classic se drží klasického stylu, ale přesto vám nabídne dříve neviděný zážitek. Bez obrovského vzrušení a parádních emocí od tohoto automatu určitě neodejdete!

Hra na kočku a na myš začíná! Jejich boj bude neúprosný a jejich taškařice vás jistě pobaví. Stejně jako výhry, které se už chystají. Seznamte se s hracím automatem Cheeser and Jasper, který je pořádně bláznivý!

Česká společnost Kajot Games udělala velký krok ze své komfortní zóny a nabídla hráčům něco zcela mimořádného. Fanoušci Kajot Games mohou být tímto výtvorem skutečně zaskočeni. V dobrém slova smyslu.

cheeser-and-jasper-online-automat-kajot-games-logo

Za bonus se platí krví

Cheeser and Jasper je pětiválcový automat se 4 symboly na každém válci. Na hracím poli se to přitom neustále hemží herními symboly, ale také animacemi. Hra se odehrává ve výloze obchůdku s lahůdky. A když vytočíte dva Scatter symboly, přijde prodavač a stáhne roletu. A vy se dostanete do bonusové hry.

Největší zábava leží právě tady. Bonusová hra nabízí Kocoura v podobě zástupného symboly. A ne jen tak ledajakého. Kocour se při vytočení podřízne a rozprskne se tak na další místa na hracím poli, nebo se roztáhne na celý válec. Kombinací je několik a dobře se na ně dívá. To že za ně dostanete vyplacené ještě výhry je takový super bonus navíc.

Zábava v Cheeser and Jasper má více rovin

Cheeser and Jasper je unikátní hrací automat s free spiny a nekonečnými blbinami. Jestli vám nevadí troška animované krve, určitě se budete královsky bavit. I když se ve hře zrovna nic neděje, hýří to v ní drsnými vtípky. Tohle se prostě povedlo.

Zabalte si do batůžku pár kousků oblečení a vydejte se na expedici za pokladem starověkého Egypta! Book of Secrets Extra je pokračování dnes už legendárního Synot automatu Book of Secrets a skutečně stojí za prozkoumání. Nebáli bychom se ho označit jako Knížečky na steroidech. V čem je tak skvělý? Proč by vám neměl utéct?

Online automat Book of Secrets Extra se od svého předchůdce v zásadě nemění. Na hracím automatu najdete 5 válců a celkem 10 výherních linií. Nejvzácnějším výherním symbolem je sexy cestovatelka, která přináší výhry ve výši 500násobku.

Book of Secrets Extra

Bonusy na steroidech v Book of Secrets Extra

Nejvzácnějším nevýherním symbolem jsou symboly Knížky. Tři symboly na hracím poli totiž přinášejí free spiny. A tady přichází také největší změna. V původní hře se před startem bonusového kola vylosoval jeden podpůrný symbol. Pokud se tento symbol v následném točení ukázal na hracím poli a pokud mohl sestavit výherní kombinaci, tak se roztáhl na celý válec.

V Book of Secrets Extra je ovšem tahle skvělá funkce vyvedená do maxima! Pokud totiž trefíte další symboly Knížky, nejen že se vám přičtou další free spiny, ale také je vám vylosovaný další speciální symbol. Celkem tak můžete točit s několika různými speciálními symboly, které se podle libosti doplňují a vytvářejí všechny možné kombinace. Asi víte, co to znamená. Výhry mohou být skutečně velkorysé.

Jen jedna velká změna

Kromě bonusového kola se v Book of Secrets Extra nic nezměnilo. Má stejnou grafiku, stejnou muziku a stejně se i hraje. To ovšem není na škodu. Změna v bonusovém kole je zcela zásadní a dodává hře pořádné grády. Výlet do starověkého Egypta nikdy nebyl podmanivější!

Osvoboďte duši zachycenou ve stínech!

Vydejte se na hrdinskou cestu s výherním automatem Vampire Bride od Synotu. Prozkoumejte svět plný tajemství, kde se váš úkol neomezuje jenom na výhru peněz, ale spočívá i ve vznešenějším úkolu – v záchraně duše nevěsty z rukou zlověstných upírů. Je na čase shromáždit veškerou sílu a odvahu, abyste rozptýlili temnotu a vrátili nevinnou duši do našeho světa.

Tajuplné symboly v online automatu Vampire Bride

Automat Vampire Bride je domovem symbolů evokující atmosféru plnou upírů a dalších mytických bytostí. Tyhle ikony vás přimějí, abyste se ve dne schovávali do stínů. A o to tu jde!

Každé otočení válců přináší nové tajemství, ať už se jedná o znaky karet, postavy upírů, či samotnou Nevěstu. Online automat Vampire Bride má 4 válce a celkem 256 výherních linií, takže šancí na trefení výhry je požehnané množství.

Mysteriózní bonus Synot Progressive odkrývá cestu k nečekaným pokladům. S trochou štěstí se můžete stát výherci bronzového, stříbrného, zlatého, či dokonce diamantového bonusu. Jackpot na Vampire Bride padá zcela spontánně, není navázán na denní ve hře, takže i pokud se nedaří, můžete inkasovat výhru.

novinky-tipsport-chance-bonus-casimi-free-spiny, Vampire Bride

Wild symbol vám bude svítit na cestu

Wild symbol ve Vampire Bride je zařícím příkladem dobra, které se postaví temným silám. Jeho schopnost nahradit jakýkoliv symbol na hracím poli zvyšuje vaše šance na sestavení výherních kombinací. Přítomnost Wildu ve hře dodává hráči pocit síly a kontroly. Wild pomáhá účinně bojovat proti zlu, což může významně ovlivnit váš herní zůstatek.

Cesta k osvobození duše nevěsty pochopitelně vede skrze bonusovou hru. Pokud se vám podaří vytočit alespoň tři Scatter symboly, otevřete si bránu do tajemného světa bonusových spinů.

Vampire Bride je více než jen online automat. Jedná se o epické dobrodružství, které se odehrává mezi světlem a tmou. Každé zatočení válce je krokem k osvobození nevinné duše a vy jste hybatelem celého tohoto příběhu. Troufnete si zahrát si na hrdinu a vzít do rukou osud tohoto křehkého stvoření?

Zažijte strašidelné dobrodružství v Blood na vlastní kůži!

Otevřete tajemné dveře krvavého podsvětí a vydejte se na strašidelné dobrodružství s online automatem Blood od Apollo Games. Automat Blood není pro žádné zbabělce. Hra byla vytvořena pro nebojácné jedince, kteří mají pro strach uděláno. Nadešel váš čas, běžte jednou pro vždy vymýtit tajemné zlo v podobě krvelačných stvoření.

Temnota všude, kam se podíváte

V Automatu Blood se skrývají symboly krvelačných netopýrů společně s dalšími démonickými stvořeními. Intenzivní strašidelný zážitek je prohlouben temným prostředím, do kterého je automat stylizován. Od těchto strašidelných aspektů vás může osvobodit pocit štěstí a euforie z vašich výher.

Blood

Blood nabízí ušlechtilé odměny za vaši nebojácnost!

Automat Blood se otáčí na 5 válcích s 5 výherními liniemi a obsahuje 11 výherních symbolů.

Během každého zatočení se bude ozývat zvuk ozubeného kolečka a v případě výhry budou znít méně strašidelné melodie až po žalostný řev vycházející z symbolu WILD.

Mezi nejcennější symboly patří dozajista symbol upíra, netopýra, zakrvácené dámy a rakve. Na odpuzení upíru se vám bude hodit symbol česneku doplněn o probodnuté srdce, artefakt a písmena A,K,Q,J.

Při troše štěstí se vám podaří narazit na symbol s useknutými hlavami v kaluži krve fungující jako WILD, jenž vám v linii zdvojnásobí vaši výhru.

Každý spin ve vás probudí nebojácného dobrodruha s touhou objevovat strastiplná úskalí temného podsvětí, které vás za vaši odvahu může odměnit velkolepými výhrami.