„Welcome to the game Vegas Fifty“ uvítá vás ženský hlas v tomto hracím automatu a odstartuje stylovou party. Během této party budou padat výhry na všechny strany a zdali budete slavit i vy, o tom rozhodne vaše štěstí!

Vegas Fifty je pětiválcový ovocný automat s celkem 50 výherními řádky. Na jeho válcích se roztáčejí symboly švestek, melounů, jahod, ale třeba i sedmiček nebo hvězd. Podle popisu by se mohlo zdát, že mluvíme o automatu, kde převládá klasika. Nicméně to by nebyl ten správný obraz.

Český automat Vegas Fifty nabízí svěží koktejlové zpracování. Symboly ovoce jsou jako vystřižené z reklamy na müsli tyčinky. Zdravé, šťavnaté a hlavně neskutečně hravé. A takto je to i s hratelností.

Velký třesk ve Vegas Fifty!

O největší zábavu se starají Wildy. Divoké symboly mají zástupnou funkci a navíc zcela dostávají svému názvu – jsou divoké, nezvykle hodně! Když se Wildy pustí do hry, dělají skutečné psí kusy!

vegas-fifty-automat-casimi-big-win

Jakmile se vám podaří sestavit výherní kombinaci s tímto symbolem, dojde k respinu. Wildy se přitom s každým dalším respinem posunou nahoru a nebo dolů v závislosti na tom, zdali se jedná o Wild Up či Wild Down. A pakliže se náhodou tyto dva symboly srazí, dojde k velkému třesku. A z něj vzejde symbol Double Wild, který je pochopitelně mnohem, mnohem silnější zbraní! Double Wild totiž zdvojnásobí výhru na výherních liniích.

Své nepostradatelné místo zde mají také symboly Scatter. Ty vám přinesou možnost podívat se do bonusového kola s free spiny. Kolik free spinů vám bonusové kolo přinese závisí na počtu vytočených Scatter symbolů – 1 Scatter = 5 free spinů, 2 Scattery = 10 free spinů, 3 Scattery = 15 free spinů a 4 Scattery = 25 free spinů.

Vegas Fifty je hrací automat po okraj napěchovaný možnostmi, jak si přijít na velké výhry. Beze zbytku dostává svému jménu, protože se u něj v každém okamžiku budete bavit. Stejně jako ve městě hříchu. Tedy přímo královsky. Zkuste a dejte nám vědět, zdali jsme se nemýlili!

Vydejte se na lov do panenské přírody s automatem Hunter’s Dream 2. Čeká tam na vás pořádná dávka napětí a samozřejmě i velkolepé výhry!

Hunter’s Dream 2 je dnes už legendární hrací automat (podobně jako Multiplay 81) od českého vývojáře E-gaming. Uvnitř tohoto automatu vás přivítá 5 válců, 20 výherních řádků a zástup divokých zvířat typických pro severoamerickou přírodu.

Nejcennějším výherním symbolem na hracím poli je Lovec. Pakliže ho vytočíte na celém řádku (v pěti provedeních), vyplatí vám výhru ve výšce 1000násobku vkladu. Dalšími vzácnými symboly jsou Vlk, Bizon a Orel.

Hunter’s Dream 2, hunters-dream-2-egaming-automat

Kde složit hlavu v Hunter’s Dream 2?

Každý výlet do neprobádané přírody samozřejmě znamená také potřebu přenocování. A proto není žádnou náhodou, že symbol Ohniště a Chatky v online automatu Hunter’s Dream 2 platí za extra symboly.

Ohniště je považováno za Wild symbol s dodatečnou funkcí Multiplier. Ohniště proto dokáže zaskočit za jakýkoliv chybějící symbol na hracím poli. A každý symbol Ohniště ve výherní kombinaci násobí samotnou výhru 2. Pakliže tedy budete mít ve výherní kombinaci jeden symbol Ohniště, potom se vaše výhra násobí 2×. V případě dvou symbolů Ohniště potom 4× a nakonec v případě tří symbolů Ohniště berete 8× výhry.

Symbol Chatky tu vystupuje v roli Scatter symbolu. Chatičky jsou tedy fajn, Chatičky máte rozhodně rádi. Při třech a více symbolech Chatiček totiž přecházíte do bonusové hry, kde na vás čekají free spiny. A právě zde často padají také nejvyšší výhry!

Na tomto výletě nesmíte chybět!

Hunter’s Dream 2 je jeden z nejhranějších výherních automatů v českých online casinech. Spousta hráčů by ho označila za živoucí legendu a zcela po právu. Hunter’s Dream 2 roky přináší špičkovou zábavu milionům hráčů. Zařaďte se mezi ně, protože tenhle zážitek vám nesmí za žádnou cenu chybět!

Stiskněte tlačítko „Spin“ a užívejte si elektrizující vzrušení. Bavte se společně s ovocnými symboly a početnými násobiči, které často přináší velkolepé výhry! Zde, v království online automatu Multiplay 81 nejsou hranice mezi realitou a snem jasně vymezeny. Záleží pouze na tom, co vám osud přinese!

Multiplay 81 online přináší dokonalý Wild

Za každým spinem v Multiplay 81 se skrývají nečekané možnosti. Jedná se totiž o čtyřválcový automat, který má hned 81 výherních řádek a perfektní symbol Wild s dodatečnou funkcí násobiče. Tenhle automat vám totiž opravdu přeje!

V praxi to znamená, že výhry nejsou ani náhodou ojedinělé. Padají celkem pravidelně. A když se vám navíc poštěstí trefit Wild (nebo rovnou dva či dokonce tři Wildy) na tom správném místě, tak se to sype úplně neuvěřitelně. Kombinace s jedním Wildem vyplácí dvojnásobnou výhru, kombinace se dvěma Wildy čtyřnásobnou výhru a kombinace se třemi Wildy potom hned osminásobnou výhru. Tak co, že to zní dobře?

Nejvzácnější symboly v 81 Multiplay

Nejvzácnějším, nebo chcete-li nejdražším symbolem ve hře jsou Sedmičky. Vytočením čtyř Sedmiček v řadě si přijdete na 2000násobek sázky. Bez Wildu. Pokud se k Sedmičkám přidá násobič, je tato výhra nesrovnatelně vyšší.

Dalším vzácným symbolem jsou Melouny. Ty přinášejí až 2000násobek sázky. Dále se jedná o Hroznové víno (200násobek), Švestky, Pomeranče, Citróny a Třešně (200násobek) a nakonec Bary (100násobek).

Tlačítko „Spin“ a další ovládací prvky

Multiplay 81 má velmi jednoduchou hratelnost a také velmi jednoduché ovládací prvky. V pravé části máte tlačítko pro Spin, který je pro hraní klíčový. Vedle je možnost zvyšovat či snižovat sázky a nakonec také tlačítko pro „Auto spin“. Ten vám umožní točit automaticky, tedy bez opětovného mačkání. Možnost nastavit si počet automatických spinů však v tomto online automatu chybí.

multiplay-81-velka-vyhra-big-win-160nasobek-betano

České království Multiplay 81

Multiplay 81 má na svědomí české vývojářské studio E-gaming. Jedná se o nejlepší hrací automat v nabídce této společnosti stejně jako jeden z nejlepších výherních automatů, které mají domovinu v ČR.

Automat 81 Multiplay zdarma na našem webu

Na našem webu můžete hrát jakékoliv hrací automaty zcela zdarma, po neomezenou dobu a bez nutnosti registrace do online casina. Při hraní na vás ani nebude vyskakovat otravná hláška, aby jste se do nějakého casina zaregistrovali. Užijte si Multiplay 81 bez registrace, užijte si Multiplay 81 zdarma. Stačí vyscrollovat úplně nahoru na tuto stránku a počkat, až se vám automat Multiplay 81 zdarma načte.

Pokud na první pokus k načtení online automatu Multiplay 81 nedojde, zkuste stránku načíst znovu. Na mobilu to uděláte tak, že přejedete na stránce úplně nahoru a potom stránku potáhnete ještě více. Případně kliknete na možnost obnovit v horní části vašeho počítače na PC.

Při hraní automatu Multiplay 81 zdarma na našem webu by však neměly nastat žádné potíže. Automaty přebíráme přímo od samotného E-gaming výrobce a tudíž by všechno mělo běžet hladce. Nicméně pokud budete mít přece jen problém, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Multiplay 81 – jak vyhrát?

Toto je zcela běžná otázka každého hráče online automatů. A to nejenom u hry Multiplay 81. Bohužel pro nás, neexistuje žádný zaručený způsob, jak na Multiplay 81 vyhrát. Automaty jsou zcela náhodné, takže záleží pouze na vašem štěstí. Nicméně stále existují (zcela neověřené) způsoby, které by vám měly pomoci. Tradují se mezi hráči. Jedná se o strategie pro hrací automaty. Nicméně jejich účinnost se nikdy nepotvrdila.

Proto vám doporučujeme, abyste hráli Multiplay 81 online zdarma, případně za peníze, ale pouze takové, které si můžete dovolit. Automaty jsou jako velmi nestálé. A když nemají svůj den, tak vám prostě nic nedají. To znamená, že byste vždycky měli hrát s rozumem a pro zábavu. Brát automaty jako zdroj obživy se nevyplácí.

Proč je Multiplay 81 tak dobrý?

Na tohle neexistuje snadná odpověď. Vývojáři E-gaming se to zkrátka při tvorbě Multiplay 81 podařilo „trefit“. Jedná se o nepředstavitelně vyvážený mix zábavy, pohodové muziky a napětí. Zajímavé výherní kombinace vás často vynesou až do nebes. Někdy však dokáže také zatratit. Proto na tenhle pekelný stroj nikdy nespoléhejte! Stejně jako na jakékoliv další výherní automaty!

Existují podobné automaty?

Online automaty Multiplay 81 má už z podstaty věci spoustu konkurence. Jedná se o všechny hrací automaty 81 (tj. výherní automaty s 81 výherními řádky) a samozřejmě také o všechny ovocné automaty s Wildy jako násobiči. Tyhle všechny podmínky splňuje například Kajot automat Multi Vegas 81.

Hra na kočku a na myš začíná! Jejich boj bude neúprosný a jejich taškařice vás jistě pobaví. Stejně jako výhry, které se už chystají. Seznamte se s hracím automatem Cheeser and Jasper, který je pořádně bláznivý!

Česká společnost Kajot Games udělala velký krok ze své komfortní zóny a nabídla hráčům něco zcela mimořádného. Fanoušci Kajot Games mohou být tímto výtvorem skutečně zaskočeni. V dobrém slova smyslu.

cheeser-and-jasper-online-automat-kajot-games-logo

Za bonus se platí krví

Cheeser and Jasper je pětiválcový automat se 4 symboly na každém válci. Na hracím poli se to přitom neustále hemží herními symboly, ale také animacemi. Hra se odehrává ve výloze obchůdku s lahůdky. A když vytočíte dva Scatter symboly, přijde prodavač a stáhne roletu. A vy se dostanete do bonusové hry.

Největší zábava leží právě tady. Bonusová hra nabízí Kocoura v podobě zástupného symboly. A ne jen tak ledajakého. Kocour se při vytočení podřízne a rozprskne se tak na další místa na hracím poli, nebo se roztáhne na celý válec. Kombinací je několik a dobře se na ně dívá. To že za ně dostanete vyplacené ještě výhry je takový super bonus navíc.

Zábava v Cheeser and Jasper má více rovin

Cheeser and Jasper je unikátní hrací automat s free spiny a nekonečnými blbinami. Jestli vám nevadí troška animované krve, určitě se budete královsky bavit. I když se ve hře zrovna nic neděje, hýří to v ní drsnými vtípky. Tohle se prostě povedlo.

Zabalte si do batůžku pár kousků oblečení a vydejte se na expedici za pokladem starověkého Egypta! Book of Secrets Extra je pokračování dnes už legendárního Synot automatu Book of Secrets a skutečně stojí za prozkoumání. Nebáli bychom se ho označit jako Knížečky na steroidech. V čem je tak skvělý? Proč by vám neměl utéct?

Online automat Book of Secrets Extra se od svého předchůdce v zásadě nemění. Na hracím automatu najdete 5 válců a celkem 10 výherních linií. Nejvzácnějším výherním symbolem je sexy cestovatelka, která přináší výhry ve výši 500násobku.

Book of Secrets Extra

Bonusy na steroidech v Book of Secrets Extra

Nejvzácnějším nevýherním symbolem jsou symboly Knížky. Tři symboly na hracím poli totiž přinášejí free spiny. A tady přichází také největší změna. V původní hře se před startem bonusového kola vylosoval jeden podpůrný symbol. Pokud se tento symbol v následném točení ukázal na hracím poli a pokud mohl sestavit výherní kombinaci, tak se roztáhl na celý válec.

V Book of Secrets Extra je ovšem tahle skvělá funkce vyvedená do maxima! Pokud totiž trefíte další symboly Knížky, nejen že se vám přičtou další free spiny, ale také je vám vylosovaný další speciální symbol. Celkem tak můžete točit s několika různými speciálními symboly, které se podle libosti doplňují a vytvářejí všechny možné kombinace. Asi víte, co to znamená. Výhry mohou být skutečně velkorysé.

Jen jedna velká změna

Kromě bonusového kola se v Book of Secrets Extra nic nezměnilo. Má stejnou grafiku, stejnou muziku a stejně se i hraje. To ovšem není na škodu. Změna v bonusovém kole je zcela zásadní a dodává hře pořádné grády. Výlet do starověkého Egypta nikdy nebyl podmanivější!

Vydejte se na odvážný výlet s online automatem Bikers Gang 27 od českého vývojářského studia BigWin Games. Nakopněte motorku a rozjeďte se po legendární Route 66 vstříc osudu a snad i vysokým výhrám!

Bikers Gang 27 není pro žádné čajíčky, naopak. Hra je navržená pro tvrďáky, kterým nevadí život na hraně. Vývojáři dělali vše pro to, aby vám každý spin vstřikoval adrenalin do žil v extrémně vysokých dávkách.

bikers gang 27

Bikers Gang 27 je jako na koncertu rockové muziky!

Díky dokonale zpracované grafice a sountracku, který vám do uší posílá rockové balady a metalové riffy, se občas můžete cítit jako na koncertu tvrdé muziky. Tak dejte volume doprava a pořádně si tuhle audiovizuální pochoutku užijte!

Online automat Bikers Gang 27 přináší 3 válce po 3 polích. Celkem má ve svém repertoáru 27 výherních řádek a pěkně ostré symboly. Nejvíce si pomůžete obrázkovými symboly Route 66 (přináší free spiny a násobí výhry), logo motorky (mystery), motorku v ohni (výhra 2000násobku sázky) a motorkáře (Wild).

Bikers Gang 27 je zcela neobyčejný hrací automat, který vás zve do světa adrenalinu a vzrušení z rychlosti. S každým točením se můžete těšit na načekané zvraty a velkorysé bonusy. Přidejte se ke gangům na motorkách a perfektní mix zábavy si pořádně užijte! Tento automat rozhodně stojí za zkoušku!