Hra na kočku a na myš začíná! Jejich boj bude neúprosný a jejich taškařice vás jistě pobaví. Stejně jako výhry, které se už chystají. Seznamte se s hracím automatem Cheeser and Jasper, který je pořádně bláznivý!

Česká společnost Kajot Games udělala velký krok ze své komfortní zóny a nabídla hráčům něco zcela mimořádného. Fanoušci Kajot Games mohou být tímto výtvorem skutečně zaskočeni. V dobrém slova smyslu.

cheeser-and-jasper-online-automat-kajot-games-logo

Za bonus se platí krví

Cheeser and Jasper je pětiválcový automat se 4 symboly na každém válci. Na hracím poli se to přitom neustále hemží herními symboly, ale také animacemi. Hra se odehrává ve výloze obchůdku s lahůdky. A když vytočíte dva Scatter symboly, přijde prodavač a stáhne roletu. A vy se dostanete do bonusové hry.

Největší zábava leží právě tady. Bonusová hra nabízí Kocoura v podobě zástupného symboly. A ne jen tak ledajakého. Kocour se při vytočení podřízne a rozprskne se tak na další místa na hracím poli, nebo se roztáhne na celý válec. Kombinací je několik a dobře se na ně dívá. To že za ně dostanete vyplacené ještě výhry je takový super bonus navíc.

Zábava v Cheeser and Jasper má více rovin

Cheeser and Jasper je unikátní hrací automat s free spiny a nekonečnými blbinami. Jestli vám nevadí troška animované krve, určitě se budete královsky bavit. I když se ve hře zrovna nic neděje, hýří to v ní drsnými vtípky. Tohle se prostě povedlo.

Zabalte si do batůžku pár kousků oblečení a vydejte se na expedici za pokladem starověkého Egypta! Book of Secrets Extra je pokračování dnes už legendárního Synot automatu Book of Secrets a skutečně stojí za prozkoumání. Nebáli bychom se ho označit jako Knížečky na steroidech. V čem je tak skvělý? Proč by vám neměl utéct?

Online automat Book of Secrets Extra se od svého předchůdce v zásadě nemění. Na hracím automatu najdete 5 válců a celkem 10 výherních linií. Nejvzácnějším výherním symbolem je sexy cestovatelka, která přináší výhry ve výši 500násobku.

Book of Secrets Extra

Bonusy na steroidech v Book of Secrets Extra

Nejvzácnějším nevýherním symbolem jsou symboly Knížky. Tři symboly na hracím poli totiž přinášejí free spiny. A tady přichází také největší změna. V původní hře se před startem bonusového kola vylosoval jeden podpůrný symbol. Pokud se tento symbol v následném točení ukázal na hracím poli a pokud mohl sestavit výherní kombinaci, tak se roztáhl na celý válec.

V Book of Secrets Extra je ovšem tahle skvělá funkce vyvedená do maxima! Pokud totiž trefíte další symboly Knížky, nejen že se vám přičtou další free spiny, ale také je vám vylosovaný další speciální symbol. Celkem tak můžete točit s několika různými speciálními symboly, které se podle libosti doplňují a vytvářejí všechny možné kombinace. Asi víte, co to znamená. Výhry mohou být skutečně velkorysé.

Jen jedna velká změna

Kromě bonusového kola se v Book of Secrets Extra nic nezměnilo. Má stejnou grafiku, stejnou muziku a stejně se i hraje. To ovšem není na škodu. Změna v bonusovém kole je zcela zásadní a dodává hře pořádné grády. Výlet do starověkého Egypta nikdy nebyl podmanivější!

Vydejte se na odvážný výlet s online automatem Bikers Gang 27 od českého vývojářského studia BigWin Games. Nakopněte motorku a rozjeďte se po legendární Route 66 vstříc osudu a snad i vysokým výhrám!

Bikers Gang 27 není pro žádné čajíčky, naopak. Hra je navržená pro tvrďáky, kterým nevadí život na hraně. Vývojáři dělali vše pro to, aby vám každý spin vstřikoval adrenalin do žil v extrémně vysokých dávkách.

bikers gang 27

Bikers Gang 27 je jako na koncertu rockové muziky!

Díky dokonale zpracované grafice a sountracku, který vám do uší posílá rockové balady a metalové riffy, se občas můžete cítit jako na koncertu tvrdé muziky. Tak dejte volume doprava a pořádně si tuhle audiovizuální pochoutku užijte!

Online automat Bikers Gang 27 přináší 3 válce po 3 polích. Celkem má ve svém repertoáru 27 výherních řádek a pěkně ostré symboly. Nejvíce si pomůžete obrázkovými symboly Route 66 (přináší free spiny a násobí výhry), logo motorky (mystery), motorku v ohni (výhra 2000násobku sázky) a motorkáře (Wild).

Bikers Gang 27 je zcela neobyčejný hrací automat, který vás zve do světa adrenalinu a vzrušení z rychlosti. S každým točením se můžete těšit na načekané zvraty a velkorysé bonusy. Přidejte se ke gangům na motorkách a perfektní mix zábavy si pořádně užijte! Tento automat rozhodně stojí za zkoušku!

Máte rádi pohádky? Tak se s námi pojďte vypravit do těch 1000 a jedné noci. Aladin ve hře Aladdin and the Magic Carpet přilétá na vaše obrazovky (ať už PC nebo mobilu) na kouzelném koberci, aby s vámi zažil příjemné chvilky a pořádně vás pobavil!

Aladdin and the Magic Carpet je povedené pokračování online automatu od Synotu s názvem Aladin and the Golden Palace. A pokud si myslíte, že změny byly pouze kosmetické, tak jste slovutného vývojáře podcenili.

Výherní automat Aladdin and the Magic Carpet má pět válců a opět přináší známou pohádkovou tematiku. Na rozdíl od předchozího hracího automatu nabízí celkem 9 výherních řádků a mnohem šťavnatější bonusy.

Aladdin-and-the-Magic-Carpet-logo--hraci-automat-synot, Aladdin and the Magic Carpet

Koberec v Aladdin and the Magic Carpet není jen do počtu

Když vám na hracím poli přistanou symboly Koberce, můžete se těšit na pořádné překvapení. Koberec se totiž dokáže roztáhnout na celý válce a pak zastoupit všechny chybějící symboly. To může znamenat významný rozdíl, zvlášť pokud jste natrefili na dva vzácné symboly (a nebo dva symboly Koberce).

Velkou moc má v tomto automatu také symbol Džina. Plešatý chlapík s culíčkem umí zaskočit tam, kde je ho potřeba (Wild). A když ho trefíte na hracím poli alespoň 3×, dostane vás do bonusového kola v podobě 10 free spinů.

Pohádka začíná v bonusovém kole

V bonusovém kole se dějí opravdové zázraky. Wild symboly se nejen roztahují, ale také násobí výhry. Jeden Wild symbol ve výherní kombinaci přináší 2násobek výhry, dva Wildy symboly potom 4násobek výhry a nakonec tři Wild symboly 8násobek původní výhry. A to je setsakra nářez!

Aladdin and the Magic Carpet je důstojné pokračování jedné z největších klasik od společnosti Synot. V lecčem svého předchůdce položí na lopatky, především potom co se týče bonusového kola a násobků výhry. Jestliže máte rádi zázraky, tak tady na ně můžete narazit.

Chcete si užít návštěvu zakouřeného kabaretu? Potom navštivte hrací automat 27th Cabaret od Synotu! Tento online automat vám ukáže, jak se tančí v záři reflektorů! A Ještě navíc vám může přihrát velmi příjemnou výhru!

27th Cabaret

27th Cabaret a jeho zábavné funkce

27th Cabaret je hrací automat se třemi válci a pěti výherními řádky. V srdci automatu tančí klasické herní symboly – A, K, Q, J, 10 – stejně jako vzácnější symboly – kořeněné parfémy, labutěnky, neonové cedule, klobouky, nebo dokonce spoře oděné dámy.

Spoře oděné dámy mají zástupnou funkci (Wild). Jakmile je zahlédnete na hracím poli, rádi se vám představí v plné kráse a velikosti. Dámy se totiž roztáhnou na celou výšku válce. Díky tomu uvidíte vše, a to včetně výher!

Zdaleka největší zábava přichází ve chvíli, kdy se na válcích potkají tři dámy. V tomto případě jste trefili „Full screen“, neboli plné plátno. A máte nárok na 500násobek sázky. A to se rozhodně vyplatí!

Přijměte pozvání, dámy čekají!

27th je vaší jistou vstupenkou do světa lechtivého vzrušení, jazzové hudba a třpytivých kostýmů. A stejně tak se jedná o poukaz na herní seanci plnou adrenalinu! Máte-li chuť na takovou jízdu, přijměte pozvání…

Seznamte se s Jokerem, který bude dělat všechno pro to, aby vás potěšil! 27 Joker Fruits je zábavný online automat s klasickým vzhledem a netradičním nápadem!

Tříválcový hrací automat 27 Joker Fruits vás zavede mezi zářivé ovocné symboly a nezbedné žolíky tancujícími mezi 27 výherními řádky.

Free spiny v 27 Joker Fruits umí zázraky

Nejlepší funkcí ve 27 Joker Fruits jsou free spiny. Ty tu doslova prší z nebe, protože je přináší v podstatě jakákoliv výherní kombinace. Za tři symboly hvězdy získáte 10 free spinů, za tři symboly Wildu, Sedmiček, Hroznů, Melounů, Švestek, Pomerančů, Citronů a Třešní pak budete odměněni 1 free spinem.

27 joker fruits

Dostáváte dvakrát tolik

Pokud toho nemáte dost, poslechněte si ještě něco. Jestliže se vám podaří trefit plné plátno Třešní, Citronů, Pomerančů nebo Švestek, vaše výhra se zdvojnásobí. Díky tomu se člověk může naplno těšit i z méně vzácných výherních kombinací.

Největší cenu ve 27 Joker Fruits má právě žolík. Tři žolíci v řadě přináší výhru v hodnotě 60násobku vkladu. Vzhledem k tomu si můžete přijít na maximální výhru v hodnotě 1620násobku. Chcete to konečně pořádně „trefit“? Tak na co ještě čekáte?

Přidejte se k oslavám! Nasaďte si sombrero a zatančete si mezi čili papričkami a kaktusy! Fiesta ve 243 Mexicana čeká na vás a všechny vaše výhry!

243 Mexicana je pestrobarevný výlet do rozpáleného Mexika. Čeká na vás 243 výherních řádků a opravdu velký zástup tematických symbolů. Sombrero, kaktusy, ukulele, lebky a do toho vám po podlaze tu a tam projede koule ze slámy.

hracím automatu 243 Mexicana se ovšem slaví i za pomoci muziky. Ta má pořádné „grády“. Nicméně největší dávka adrenalinu vás zaplaví jakmile se tenhle automat začne točit!

243 mexicana

243 Mexicana: Big Symbol přinese třeba velkou papričku

Kromě klasických spinů se vám tu a tam poštěstí získat bonusový spin. Ten sice není zadarmo, ale získáte během něj jeden zvětšený symbol (Big Symbol) navíc. Zvětšený symbol se roztáhne na 4 klasické herní pozice. A tím pádem může vést k ještě vyšší výhře. Stačí pak chytit už jen okolní symboly.

Čím více Bonusových symbolů, tím více zábavy

243 Mexicana má také volné otáčky. Abyste je mohli získat, musíte vytočit bonusové symboly. A přitom platí, že čím více bonusových symbolů budete mít, z tím většího množství free spinů se budete těšit! Za 4 bonusové symboly získáte 4 volné otáčky, za 6 bonusových symbolů dostanete 6 volných otáček atd. Maximální počet free spinů v bonusovém kole 243 Mexicana je 15.

Máte-li dobrou náladu nebo se do ní chcete dostat, potom je 243 Mexicana ten pravý český automat pro vás.

Připravte se na setkání s čerticemi! Jakmile je zahlédnete na hracím poli, rozhoduje se pouze o tom, zdali budete mít velké štěstí nebo dokonce Pekelné štěstí!

Hrací automat Pekelné štěstí přináší to nejlepší od providera Synot. Pekelné štěstí má pět válců a 20 výherních řádků s tím, že přináší Pekelnice v podobě Wildů. A nejsou to jen tak obyčejné Wildy. Pakliže se Pekelnice zobrazí na hracím poli a mohou vytvořit výherní kombinaci, tak se roztáhnou na celý válec! Díky tomu se výhry mohou sypat pomalu až do nebes!

pekelné štěstí

Pekelné štěstí s bonusem Hold and Win

Další skvělou funkcí online automatu Pekelné štěstí je Hold and Win. Jedná se o funkci, která se aktivuje při vytočení minimálně šesti těchto symbolů na hracím poli. Každý z těchto symbolů je pak rovnou i nositelem částky, kterou vyhráváte. Ale to není všechno.

Šest symbolů Hold and Win vás totiž přenese do bonusového kola, kde se roztáčí štěstí i na dalších herních pozicích. Na obsazení další pozice máte vždy tři pokusy. Pakliže se to v jejich rámci podaří, vaše pokusy se znovu restartují a jdete od čísla 3. A to až dokud nezaplníte všechny pole nebo dokud nepřijdete o všechny dostupné spiny.

Na konci bonusového kola se sečte vše, co jste do té doby v Hold and Win vytočili. A jestliže přitom obsadíte alespoň 14 pozic, aktivuje se ještě násobič. Vaše výhry tak budou dosahovat dvojnásobné hodnoty.

Čertice umí potěšit

Pekelné štěstí má hodně zajímavé grafické zpracování, odvážné čertice jsou opravdu výrazné zpestření. Kromě toho se ovšem tenhle automat opravdu dobře hraje, proto pokud máte rádi Synot automaty, měli byste Pekelné štěstí zkusit.