ako-bonus-merkurxtip
28. 2. 2024
2 min. čtení

Jak funguje AKO bonus v MerkurXtip?

Sázková kancelář MerkurXtip nabízí svým hráčům atraktivní bonus na každém tiketu s minimálně čtyřmi událostmi. Jak ho získat?

Bonus do výše 200 % sázky

Abyste mohli o bonusu vůbec přemýšlet, je třeba si vsadit AKO tiket. Ten musí obsahovat alespoň 4 různé příležitosti, kdy každá musí mít kurz minimálně 1.35. Tato akce se nevztahuje na sázky typu KOMBI. Lze ji ale využít i na Live tikety v kombinaci prematch a live sázky.

Bonusová procenta se zvyšují podle počtu příležitostí na tiketu. Minimální počet je 4 a ten znamená zvýhodnění 3 %. Pro obdržení celého bonusu 200 % je třeba příležitostí alespoň 30.

Odměna 200 Kč za registraci

Pokud zatím nemáte platné hráčské konto v sázkovce MerkurXtip, určitě vás zaujme jejich uvítací nabídka. Ta totiž nabízí 200 Kč na sázky zdarma za dokončení registrace. Dalším bonusem je také 100% zvýhodnění prvního vkladu až do výše 10 000 Kč.

Na našem webu najdete vždy ty nejnovější bonusy a zajímavé rady pro online sázení. Denně připravujeme také novinky ze světa loteriecasina. Sledujte nás dál a žádná atraktivní akce už vám neuteče. Přejeme vám co nejvíce výherních tiketů!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách