forbes-bonus-level-odměna
4. 6. 2024
2 min. čtení

Jak funguje levelovací systém Forbes?

V online casinu Forbes můžete vyhlížet odměny za svoji věrnost. Celkem jsou k dispozici stovky úrovní neboli levelů a každá skrývá nějaký bonus. Jak vylepšit svoji pozici a co se skrývá mezi odměnami?

Odměny za jednotlivé levely

Všechny úrovně v casinu Forbes lze rozdělit do tří kategorií. Ta první startuje na levelu 1, který získá každý plně registrovaný hráč. Až do úrovně číslo 49 na vás budou čekat základní odměny, které ale rozhodně nejsou k zahození.

Abyste si mohli připsat trochu větší bonusy, je třeba dosáhnout alespoň na level 50. Až do úrovně 99 už jsou totiž připravené násobně větší výhry. Ty největší bomby pak čekají na hráče s levelem 100 nebo vyšším. A jak se posunout? Stačí být věrný slotům z nabídky Forbes!

Free spiny do Forbes casina

Pokud už máte levelovací systém casina Forbes v malíku, tak byste neměli přehlédnout ani další zdejší akce. Prakticky každý den v roce je vám k dispozici bonusový kalendář. Dnes v něm například najdete 10 free spinů v hodnotě 5 Kč za otočku, pokud protočíte alespoň 300 Kč v hracím automatu Pandora.

Ve Forbes se ale také točí kolo štěstí, o kterém jsme vás již informovali. Sledujte nás dál a nic ze světa online hraní už vám neuteče. Hodně štěstí!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách