sazka-hry-vkla-bonus-promo-kod-uroda
25. 3. 2024
2 min. čtení

Jak funguje nový vkladový bonus Sazka Her?

V online casinu Sazka Hry patří bezpochyby k těm nejoblíbenějším akcím dlouhodobé vkladové bonusy. Ten předešlý skončil teprve včera a už je tady zcela nová nabídka. Pravidla bonusu se oproti dřívějším akcím trochu změnila, a tak vám je stručně představíme!

Jak získat bonus pro Sazka Hry?

Ať už patříte k pravidelným nebo pouze občasným hráčům Sazka Her, bonus je dostupný pro všechny s trvalým kontem. Využít ho můžete celkem třikrát do výše 2 000 Kč za každé použití. Klíčem k odměně je speciální promo kód „uroda”.

Pokud provedete vklad alespoň 200 Kč, aktivujete tím bonus a můžete přikročit k jeho protáčení. Výše vkladu také ovlivní i výši připsaného bonusu. U vkladů od 200 do 999 Kč bude odměnu činit 30 % nahraných peněz. Vyšší částky znamenají bonus ve výši poloviny vkladu.

Jaké hry si musíte pro bonus zahrát?

Abyste získali požadovaný bonus, je třeba protočit jeho třicetinásobek. K tomu můžete využít zcela libovolné sloty, které najdete v online casinu Sazka Hry. Výběr je tedy pro tentokrát pouze na vás. Akci lze využít celkem třikrát a záleží na vaší volbě, kdy ji využijete.

Všechny aktuální nabídky ale najdete vždy na našem webu. Kromě toho zde najdete i různé články a taky nejvyšší výhry, které hrací automaty nabídly. Nepřestávejte nás sledovat a nic nového ze světa online casin už vám neuteče.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách