free-spiny-zdarma-bonver-apollo-games
20. 3. 2024
2 min. čtení

Kde dnes najdete hned 20 FS zdarma?

Některá online casina si na dnešní den připravila speciální bonusy, které skrývají i otočky zcela bez podmínek. Najdete je u dvou různých poskytovatelů a liší se i čas jejich dostupnosti. Proto vám přehledně ukážeme, kde dnes free spiny zdarma hledat.

Deset otoček se štěstím

Jako první zmíníme free spiny do online casina Bonver. To nabídne celkem deset zatočení do hr Lucky Riddle. Tato barevná zábava z dílen Tech4Bet zajisté nadchne nejednoho hráče.

Šest válců se čtyřmi řadami nabídnou i tajemnou funkci skrývající se pod symboly otazníku. Ten se změní na libovolný symbol podle náhody a nadělit vám může i wild. Nakonec určitě stojí za zmínku i hvězda, která vykouzlí free spiny. Pokud najdete čtyři hvězdy najednou, tak se můžete těšit hned na dalších deset volných zatočení!

Časově omezené free spiny

Na dnešní den si free spiny bez podmínek připravilo i online casino Apollo Games. To vám nadělí celkem deset otoček. Pět jich najdete od 8 do 12 hodin a dalších 5 pak večer od 18 hodin až do půlnoci. Free spiny se připíší na dobře známé hrací automaty, na které jsme už s Apollo otočkami zvyklí.

Podrobnosti bonusů najdete na webech jednotlivých casin. My pro vás denně připravujeme výpis všech dostupných nabídek a také další novinky ze světa online casina. Na tomto webu ale objevíte i zajímavosti pro kurzové sázení nebo loterii. Nudit se zde určitě nebudete, a navíc získáte cenné rady.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách