magic-planet-free-spiny-bonus-mma
28. 5. 2024
2 min. čtení

Kde vyhrajete k free spinům i lístky na MMA?

Týdenní bonus online casina Magic Planet je opět v akci! Tentokrát ale nejde pouze o volná zatočení, nýbrž i o vstupenky na prestižní událost na poli bojových sportů. Jak se zapojit do losování o lístky na MMA a kolik free spinů k tomu vyhrajete?

Velkolepá show v Edenu

V casinu Magic Planet se nehraje o obyčejné ceny. Tentokrát máte totiž na dosah vstupenky na dlouho očekávaný souboj dvou MMA zápasníků, který proběhne před obrovským publikem v pražském Edenu. Karlos Vémola se utká s Attilou Véghem. Velký den nastane 8. června a pokud chcete získat své místo v aréně, zapojte se do losování v online casinu Magic Planet!

Free spiny na automat 81 Attila

Pro zapojení do slosování o vstupenky na MMA je třeba splnit podmínky aktuálního týdenního bonusu online casina Magic Planet. Třicet free spinů s hodnotou 5 Kč za jeden čeká i na vás, pokud provedete vklad minimálně 500 Kč a protočíte 5 000 Kč. Obdržené otočky vám pak nabídne zápasnický hrací automat 81 Attila z dílen Tech4Bet.

Chcete výt neustále v obraze ohledně bonusů a nabídek pro online hraní? Sledujte dál náš web! Každý den pro vás máme přehled všech dostupných akcí pro licencovaná česká online casina. Přejeme vám hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách