5. 7. 2021
7 min. čtení

Matched betting | vydělejte přes 1000 korun bez rizika

Matched betting (v Čechách známý také jako „dvojité sázení“) je sázkařská technika, díky níž dosáhneme profitu skrze sázky zdarma a další bonusy nabízené sázkovými kancelářemi. Při matched betting nepodstupujete žádný risk, výhry dosáhnete, ať se stane, co se stane.

Matched betting je způsob sázení, v jehož rámci přeměníte bezplatné sázky, peníze na ruku a další bonusy nabízené online sázkovými kancelářemi na skutečné peníze. Dosáhnete toho tak, že sázkami pokryjete všechny možné výsledky – uzavřete dvě nebo několik protichůdných sázek – a pokaždé berete peníze, protože nakonec nezáleží, jak daný zápas dopadne.

Jak matched betting funguje?

Matched betting funguje velice snadno. Zájemce si vytipuje sázkové kanceláře, které nabízejí peníze na ruku či další bonusové peníze. Do těchto sázkových kanceláří se následně zaregistruje. Poté bonusovými penězi pokryje všechny možné výsledky (například více než 2,5 gólů / méně než 2,5 gólu) a to takovým způsobem, aby nakonec vždycky bral stejný zisk. Jakmile zápas skončí, shrábne vydělané peníze a pošle si je na účet.

Pozn.: Nutnost bonusové peníze před vybráním vsadit alespoň jednou je podmínka téměř všech online sázkových kanceláří. Kdyby tato podmínka nebyla, nebyl by ani matched betting. Zájemcům by se stačilo pouze zaregistrovat a peníze vybrat.

Příklad

Zaregistrujete se do sázkové kanceláře Tipsport, která dává 500 korun na roku v podobě Netů. Abyste bonusové peníze proměnili na skutečné peníze, musíte si vsadit. Proto přejdete na kurzovou nabídku a najdete zápas, u kterého je vypsaná sázka na over 2,5 a under 2,5 gólu za přibližně stejný kurz, například 1,87/1,87.

Peníze na ruku si rozdělíte na dvě stejně velké sázky, tedy na 2×250 korun. Prvních 250 korun vsadíte na více než 2,5 gólu, druhých 250 korun potom na méně než 2,5 gólu. Jakmile zápas skončí, shrábnete výhru v hodnotě 467 korun a peníze vyberete.

Co dělat, když nenajdu stejné kurzy?

Kurzová nabídka sázkových kanceláří je poměrně štědrá, takže by neměl být problém najít dvě protilehlé sázky za stejný kurz. Pokud ovšem takový kurz skutečně nenajdete, potom můžete vsadit dva libovolně vysoké protilehlé kurzy s tím, že přesnou výšku sázky rozpočítáte za pomoci kalkulačky. Tato kalkulačka vám pomůže určit optimální vklad u různě vysokých kurzů tak, aby vaše výhra byla stejně vysoká, ať už zápas skončí jakkoliv.

Jaké sázky jsou tzv. protilehlé?

Mezi „protilehlé“ sázky, tedy sázky, jimiž můžeme pokrýt všechny možné výsledky, patří:

*Při matched betting doporučujeme držet vše co nejsnadnější, tzn. sázet na základní typy sázek jako například více než 2,5 gólu/méně než 2,5 gólu.

Kolik peněz mohu vydělat?

Výše výdělku z matched betting je závislá především na tom, do kolika sázkových kanceláří se člověk zaregistruje a kolik mu dané sázkové kanceláře nabídnou bonusových peněz. Obecně platí, že čím více sázkovek budete mít k dispozici, tím více peněz můžete získat. Tím se dostáváme k trošku smutnému faktu, kterým jsou omezené možnosti sázkařů v ČR.

Jak to vypadá s matched betting v České republice?

V České republice k dnešnímu dni oficiálně nabízí své služby pouze pět sázkových kanceláří, možnosti pro matched betting jsou proto v Česku značně omezené. Naštěstí pro nás všechny tyto sázkové kanceláře nabízejí peníze na ruku či sázky zdarma, proto si stále můžete něco vydělat. Přehled všech online sázkových kanceláří, které na našem území fungují na zcela legální bázi, najdete v tabulce na konci článku včetně údajů o výši nabízeného bonusu.

Jak dlouho to zabere?

Matched bettting je záležitostí několika minut. Nejdelší je přitom registrace do dané sázkové kanceláře, kde navíc musíte dokončit registraci buď na pobočce, na Czech Pointu nebo online skrze svoji banku. Zbytek zabere skutečně jenom pár sekund.

Dokážu matched betting vydělávat i když neznám sport?

Ano, matched betting dokáže vydělat naprosto každý, i vaše prababička. Stačí, aby se člověk dokázal připojit na internet a vyplnit registrační formulář. Následně je potřeba přihlásit se do sázkové kanceláře, vsadit a nakonec vybrat.

Co když už jsem se do některých sázkových kanceláří zaregistroval?

V České republice operuje hned pět sázkových kanceláří nabízejících peníze na ruku, či sázky zdarma, takže existuje velká pravděpodobnost, že sis všechny bonusy ještě nevybral. Přehled nabízených bonusů a sázek zdarma najdeš v následující tabulce:

Sázková kancelář Výše bonusu Získat bonus
Tipsport 500 korun Vyber bonus!
Chance 250 korun Vyber bonus!
Fortuna 300 korun Vyber bonus
Sazkabet 500 korun Vyber bonus
Synottip 500 korun Vyber bonus

Je matched betting legální?

Základní principy matched betting jsou natolik snadné, že se lidé často ptají, zdali je tato technika sázení legální. Odpověď je naprosto samozřejmá, protože na našich stránkách bychom vás neseznamovali s ničím, co vás může dostat do problémů. Matched betting tedy je zcela legální, nepřekračujete s ním žádné zákony a dokonce ani pravidla sázkových kanceláří.

Měl bych za matched betting platit?

V současné chvíli se na internetu nachází několik společností, které nabízejí, že vám s touto technikou pomohou. Tyto společnosti obvykle radí sázkařům, kde mohou získat peníze na ruku a jakým způsobem je mají vsadit. V naší redakci se domníváme, že tyto společnosti jsou naprosto zbytečné.

Informace o poskytovaných bonusech zdarma najdete bez jakýchkoliv problémů na internetu, stejně snadno pak vyberete i požadovanou sázku (i s případně rozpočítaným vkladem). Jak jsme navíc už řekli, možnosti matched betting jsou v Česku značně omezené. Vzhledem k tomu by se vám snadno mohlo stát, že vydělanými penězi nepokryjete ani náklady na pořízení dané služby. Proto vám doporučujeme, neplaťte za tyto služby.

Závěr

Možnosti pro matched betting jsou v České republice značně omezené, touto technikou však stále můžete získat pěkné peníze. Pokud stále nejste registrováni do všech českých sázkových kanceláří, doporučujeme to změnit. Prostřednictvím této sázkové techniky pak můžete vydělat přes 1000 korun.

Matched betting není jediná úspěšná strategie sázení. Seznamte se i s dalšími takovými strategiemi.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách