merkurxtip-bonus-liga-mistru-tiket
30. 4. 2024
2 min. čtení

MerkurXtip rozehraje bonus s Ligou mistrů!

Zajímá vás fotbal nebo kurzové sázení? V tom případě si nenechte ujít dnešní speciální nabídka online sázkové kanceláře MerkurXtip! Připsat si můžete finanční bonus, a to bez ohledu na výsledek vašeho tiketu. Jak zní podmínky?

Cash bonus za tiket v MerkurXtip

Pravděpodobně není lepšího bonusu než finanční odměny. Proto vám přinášíme podrobné informace o tom, jak si dnes připsat celých 50 Kč v sázkovce MerkurXtip. Stačí si vsadit tiket dle svého výběru a splnit pár podmínek. Jako první je samozřejmě nutné mít plně dokončený účet. Jedná se o stejné konto, se kterým můžete točit hrací automaty v online casinu MerkurXtip.

Teď už ale k samotnému tiketu. Příležitosti vybírejte ze zápasů semifinále Ligy mistrů a sázku nastavte na alespoň 100 Kč. Pro získání odměny je třeba uzavřít SÓLO nebo AKO tiket s kurzem minimálně 1.95.

Chcete vědět to nejnovější ze světa online hraní? V tom případě dál sledujte náš web a žádná novinka už vám neuteče. Denně pro vás připravujeme ty nejzajímavější informace pro online casina, sázeníloterie. Hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách