Hrací automat Blind Wild z dílen Adell připravil dechberoucí podívanou. Z otočky za pouhých 5 Kč získal hráč hned 290 Kč! Podívejte se na video, jak se to povedlo!

V Sizzling Spins padla krásná výhra z minimální sázky 2 Kč! Šťastný hráč tak získal skoro 800 Kč v online casinu Betano. Vyzkoušíte to taky?

Super Big Win v automau Fire Joker Freeze! Vyzkoušet své štěstí můžete v online casinu Tipsport nebo Chance i vy. K této výhře stačil spin za 5 Kč!

I když se strašidelný svátek slaví až na konci října, výhry naděluje hrací automat Helloween i nyní. Pro šťastného hráče si připravil odměnu více než 700 Kč!

Hrací automat z dílen Synot Games připravil čertovskou podívanou. Slot Pekelné štěstí nadělil hráči výhru 426 Kč! Spiny měly přitom hodnotu pouze 5 Kč.

V hracím automatu Aztec Gold Megaways na šťastného hráče čekal hned 300násobek sázky. Spin v hodnotě 1 Kč tak připravil výhru 300 Kč. Zkusíte to taky?

Hrací automat Multi Vegas 81 představil to, co dobře umí! Ze sázky 20 Kč byla výhra více než 1 600 Kč. Stalo se to v online casinu Betano. Vyzkoušíte to taky?

Hrací automat od Play’n GO Rich Wilde and the Tome of Madness nabídl bláznivý násobek výhry! Z minimální sázky za 5 Kč se tak rozvinula výhra více než 1 000 Kč.

V online casinu Betano padla krásná výhra ve slotu The Green Knight. Šťastlivci se povedlo ze sázky 2 Kč vytočit pořádný balík! Vyzkoušíte své štěstí i vy?

Hrací automat Street Magic nabídl z volných otoček krásnou výhru 840,20 Kč! V online casinu Betano můžete tuto pecky vyzkoušet i vy!

V online casinu Sazka Hry můžete vyzkoušet hrací automat Red Cap, ve kterém se podíváte na návštěvu k pohádkové babičce. Násobek skoro 300× zvládne hravě!

V online casinu Betano se pořádně rozjel hrací automat Sizzling Spins! Šťastlivci nadělil skoro 800 Kč, a to pouze za minimální sázky! Zkusíte to taky?