sazka-hry-bonus-free-spiny
7. 5. 2024
2 min. čtení

Nové bonusy v Sazka Hrách. Kolik získáte?

Mistrovství světa v hokeji je momentálně jednou z hlavních zpráv každého dne. A to ještě ani nezačalo. Co už ale odstartovalo, je nový dlouhodobý bonus v online casinu Sazka Hry. Jak můžete hokejovou nabídku využít a co dalšího se v casinu chystá?

Vkladový bonus pro Sazka Hry

U tohoto online casina můžete vždy počítat s dostupností zajímavého dlouhodobého bonusu. Během včerejšího dne se objevila nová nabídka, a to Mistrovský bonus! Ani Sazka Hry tak nenechávají blížící se MS v hokeji bez povšimnutí.

Pokud máte plně dokončenou registraci v online casinu Sazka Hry, můžete rovnou přistoupit ke vkladu. Ten musí být minimálně 200 Kč se zadáním kódu „hokej”. Když následně protočíte třicetinásobek v libovolných hrách, získáte polovinu vkladu jako bonus. Maximálně si můžete připsat 1 500 Kč, a to rovnou třikrát až do 26. května.

Hra týdne opět v akci

Od dnešního dne máte k dispozici i další oblíbený bonus pro Sazka Hry, a to Hru týdne! Akci spustíte online vkladem už od 10 Kč s kódem „hratydne”. Připsat si přitom můžete rovnou 200 Kč. A které hrací automaty je třeba roztočit? Zahrajte si Hot Zone Wild a získáte bonus. Za každé protočené dvě stovky obdržíte 40 Kč. Maximálně můžete získat 200 Kč a máte na to jako každý týden do čtvrtka 9. května.

Sledujte dál náš web a těšte se každý den na další novinky ze světa online hraní. Přinášíme vám pravidelně nejvyšší výhry na automatech nebo také novinky pro kurzové sázení. Přejeme vám hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách