merkurxtip-mystery-drops-and-wins
24. 5. 2024
2 min. čtení

Nové milionové mystery výhry v MerkurXtip!

Do online casina MerkurXtip dorazily nové mystery dropy, které rozdají neuvěřitelné částky. K mání je více než 22 milionů korun! Jak můžete kousek odměny získat i vy?

Na kterých slotech si vytočíte bonusy?

Pokud chcete dosáhnout na některý z mystery dropů casina MerkurXtip, stačí vyhledat hrací automaty značky Pragmatic Play. Právě tento výrobce přináší šanci si připsat atraktivní odměny. Cesta je tedy velmi jednoduchá, postačí vám mít plně dokončenou registraci v online casinu MerkurXtip a roztočit některý z vybraných Pragmatic slotů.

V nabídce nechybí pecky jako Joker’s Jewels, The Dog House nebo Sweet Bonanza. Kompletní seznam najdete na stránkách casina. Akce platí až do 29. května. Nové odměny vždy padají od 19:01 až do 18:59 nadcházejícího dne.

Kolik si můžete v MerkurXtip připsat?

Pro každý den mystery dropů náleží celkem 6 500 odměn, jejich celková hodnota se vyšplhá na 750 000 Kč! Jeden šťastlivec za den objeví výhru v podobě násobku sázky 2 500×. Dva hráči pak získají bonus 1 000×. S počtem příležitostí se snižuje násobek, ale zvyšuje se pravděpodobnost, že na odměnu dosáhnete i vy. Pětinásobek sázky čeká dokonce na 5 100 hráčů!

Vyzkoušíte probíhající mystery dropy v online casinu MerkurXtip? Pokud nechcete sázet na náhodu, můžete se zaměřit i další akce, které najdete vždy v našem denním přehledu! Přejeme vám hodně štěstí do hry.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách