nove-online-losy-korunka
11. 2. 2024
2 min. čtení

Nové online losy od Korunky nabízejí výhry až 20 milionů korun!

Od 1. ledna 2024 přichází na scénu nová éra online losů. Losy mají název 30x VÍCE a 50x VÍCE a najdete je v nabídce online loterie Korunka.

Online losy 30x VÍCE a 50x VÍCE můžete hrát jak na webu Korunky, tak i v její mobilní aplikaci. Los 30x VÍCE přináší šanci na výhru v hodnotě až 13 milionů Kč, Los 50x VÍCE potom přináší šanci na výhru až 20 milionů korun! V současné době v České republice neexistuje stírací los, na který byste mohli vyhrát více peněz!

Oba losy jsou principiálně stejné. Pro výhru je třeba najít shodná čísla v hlavním herním poli (označeném jako „Vaše čísla“) a ve vedlejším herním poli (označeném jako „Výherní čísla“). Výhra v případě shody odpovídá částce uvedené pod čísly.

Bonusy přináší násobitele

Další úroveň napětí do hry přináší sekce „Bonusová čísla“, která uvádí násobitele. Jestliže se některého z čísel v této sekci shoduje s číslem v hlavním herním poli, vyhrajete částku uvedenou pod číslem, ovšem vynásobenou násobitelem.

U levnějšího losu má násobitel hodnotu 2×, 5×, 10× a 30×. U dražšího losu se pak jedná o násobky 5×, 10×, 20× a 50×.

Posledním příjemným detailem je sekce trezorů, kde se mohou skrývat určité sumy peněz. Hráč vyhrává součet všech hodnot, na které v této sekci narazí.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách