3. 7. 2024
2 min. čtení

Obrovské výhry s Betano Master EURO 2024

Ještě celých 11 dní se můžete zapojit do aktuálního Betano Masteru k příležitosti fotbalového mistrovství Evropy. EURO 2024 je celosvětově sledovanou událostí, a tak se těší obrovské přízni i mezi sázkaři. I letos můžeme být svědky překvapivých utkání a momentů, na které by si jen tak někdo nevsadil. Zkusíte to i vy?

Milionové výhry v Betanu

Ať už patříte k sázkařům na jistotu, anebo rádi zkoušíte své štěstí s nepravděpodobnými tipy, můžete zabojovat o obrovské výhry v Betano Masteru. Rozdá se neuvěřitelných 10 milionů korun, a k tomu navíc ještě jeden další milion pro celkem 2 000 výherců.

Dechberoucích 10 milionů si rozdělí všichni tipéři, kteří dokáží nastřádat 28 úspěšných tiketů v řadě. Výše odměny tak záleží na počtu výherců. Naopak v žebříčku 2 000 nejúspěšnějších hráčů je výše výhry přesně daná. První místo totiž znamená 200 000 Kč! Celkem se mezi dvě tisícovky úspěšných sázkařů rozdělí další milion korun.

Sledujte náš web a novinky pro online sázkovky, casinaloterie už vám neuniknou. Každý den pro vás připravujeme další zajímavosti ze světa online hraní. Přejeme vám hodně štěstí!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách