21. 2. 2024
2 min. čtení

Od dnešního dne můžete opět rozjet Kolo štěstí v Apollo Games!

Na pár dní zavítalo do online casina Apollo Games oblíbené Kolo štěstí. Jaké nabídne výhry a jak získat jedno zatočení? Máme pro vás všechny podrobnosti!

Kolo štěstí naděluje desítky free spinů

Pokud chcete využít nabídku Kola štěstí v Apollo Games, musíte se nejdříve přihlásit do svého plně dokončeného herního účtu a poté protočit 250 Kč na libovolných hrách z nabídky během jednoho dne. V ten samý den tím získáte jedno zatočení do Kola štěstí!

K dostupným výhrám na kole štěstěny patří 5, 10, 15 nebo 20 free spinů. Speciální výhrou je pak pole s 500 volnými zatočeními! Získané otočky můžete jako vždy využít v následujícím slotech: Sunset Hotline, Happy Nuts, Sizzle Fire, Rich Kittens, Rich Fish, Gladorius, Lucky Chessmate, Scary Night nebo Frutiki Tribe.

Další nabídky casina Apollo Games

Bonusových akcí je v Apollo Games k dispozici celá řada. Kromě Kola štěstí trvajícího od dnešního dne do pátku 23. února můžete využít pravidelný Bonus týdne a také se zapojit do soutěže o Wazdan Mystery Drop. Stačí pouze točit automaty z dílen Wazdan a třeba se na vás usměje štěstí v podobě tajemného balíčku s odměnou. Nakonec se nezapomeňte do svého konta nebo emailu podívat, zda jste se právě vy nestali dnešním Klikařem!

Podrobnosti všech akcí najdete na webu casina nebo také v našem denním přehledu bonusů. Přejeme vám hodně šťastných otoček a krásný zbytek dne!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách