Loterie Extra Renta od Sazky.

Extra Renta

9.5 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
48.000.000
Cena tiketu
25
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Loterie Extra Renta je loterie, která vám přináší za málo práce hodně muziky. Tedy, abychom se bavili konkrétně – za jednu trefenou číselnou kombinaci vám Extra Renta přináší měsíční výplatu na dvacet let! Jak vysoká tahle výplata je? A na kolik si s ní můžete přijít? To a mnohem více zjistíte už teď v řádcích níže.

Podrobnosti o loterii Extra Renta

Loterie Extra Renta je jedna z mladších loterií Sazky. Tahle nápaditá a originální hra byla uvedena na trh teprve v roce 2021 a hned v roce 2023 se Renta dočkala aktualizace pravidel. A protože je loterie opravdu mladá, tak nemáme dostatek podrobností, co bychom vám mohli přinést. Přejdeme tedy rovnou k dalšímu bodu.

Aktualizace pravidel Extra Renty

Už jsme si prozradili, že v roce 2023 došlo ke změně pravidel. Teď se na tuto změnu podíváme podrobněji. V původní (teď už „základní“) hře Extra Renty bylo možné vyhrát jackpot ve výši 100 000 korun měsíčně na dvacet let.
V roce 2023 se však Extra Renta dočkala aktualizace, která přinesla druhý slosovací den v týdnu a rozšířenou verzi hry. Tato nová verze hry vám za dvojnásobnou cenu přináší možnost vyhrát dvojnásobný jackpot. Mrkněte do tabulky níže a zjistěte, jaké další rozdíly mezi (základní) Extra Rentou 100 tisíc a novou Extra Rentou 200 tisíc, dokážete nalézt!

extra_renta_double

Tabulka – rozdíly mezi hrami Extra Renty

Extra Renta 100 tisíc Extra Renta 200 tisíc
Výhra 1. pořadí 100 000 Kč/měsíc na 20 let 200 000 Kč/měsíc na 20 let
Výhra 2. pořadí 25 000 Kč 50 000 Kč
Výhra 3. pořadí 1 000 Kč 2 000 Kč
Výhra 4. pořadí 100 Kč 200 Kč
Výhra 5. pořadí 25 Kč 50 Kč
Velikost sázenek 4 sloupce 4 sloupce
Cena sloupečku 25 Kč 50 Kč
Slosování 2× týdně 2× týdně

V případě, že se tedy rozhodnete pro novou rozšířenou Extra Rentu, tak není nutné absolvovat žádný výjimečný nebo zdlouhavý postup. Stačí jen, abyste si ve své online sázence zaškrtli políčko, které vám odemyká tuto možnost.

Jaký je princip hlavní hry loterie Extra Renta od Sazky?

V hlavní hře loterie Extra Renta vás čeká pouze jedna množina čísel, z níž budete svou číselnou kombinaci vybírat. Tahle číselná množin a obsahuje čísla od 1 do 33 a vaším úkolem je vybrat si z nich svých sedm čísel.

Princip vyplnění sázenky je pak jednoduchý – pro správně vyplněný sloupeček si musíte vybrat a zaškrtnout pouze těchto sedm čísel, samozřejmě i u Extra Renty (stejně jako i u většiny jiných loterií) platí, že se vybraná čísla v rámci jednoho sloupečku nesmí opakovat. Ve chvíli, kdy máte svá čísla zvolená, tak můžete buď přejít k placení, nebo jich vyplnit více. Celkem můžete na jedné sázence Extra Renty vyplnit až 4 sloupce.

sazenka_extra_renta_sazka

Výherní tabulka hlavní hry Extra Renty

Dříve než se vrhneme na konkrétní údaje z tabulky výher, tak je určitě fér si vysvětlit, jak probíhá vyplácení jackpotu v Extra Rentě a co to ta „renta“ vůbec je.

Renta znamená pravidelné vyplácení výhry. Místo jednorázového jackpotu vás tedy na prvním výherním pořadí čeká výplata (renta) ve výši 100 000 Kč nebo 200 000 Kč, kterou budete pravidelně, každý měsíc, po dobu 20 let dostávat na svůj účet. V případě, že ale o rentu nestojíte a raději byste zažili ten pravý milionářský pocit, kdy vám celá částka pípne na účet najednou, tak to také lze. Až si budete v sídle Sazky přebírat výhru, tak se totiž můžete domluvit na tom, že místo 100 tisíc měsíčně na 20 let přeberete jackpot ve výši 24 000 000 korun (před zdaněním). Nebo případně 48 milionů korun, v případě, že svou důvěru vsadíte v rozšířenější verzi hry.

Ať už se však rozhodnete pro kteroukoli ze dvou her, tak vše bude stále záviset jen a jen na tom, jak šťastnou budete mít ruku při výběru svých sedmi čísel.

Tabulka – výše výher v Extra Rentě

Výherní pořadí Extra Renty Počet uhodnutých čísel Výhry u „klasické“ Extra Renty Výhry u „double“ Renty
1. pořadí – Jackpot 7 100 000 Kč měsíčně na 20 let
24 000 000 Kč
200 000 Kč měsíčně na 20 let

48 000 000 Kč

2. pořadí 6 25 000 Kč 50 000 Kč
3. pořadí 5 1 000 Kč 2 000 Kč
4. pořadí 4 100 Kč 200 Kč
5. pořadí 3 25 Kč 50 Kč

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Extra Renty

Už víme, jaké dvě hry vám Extra Renta nabízí, jaký je jejich princip, odhalili jsme si i podrobnosti o jackpotu a dalších výhrách,… A už skoro jediné, co nám v seznamu podrobností o Extra Rentě chybí je pravděpodobnost! Nakoukněte proto níže a zjistěte, jaká je pravděpodobnost, že příštím majitelem 24 nebo 48 milionů korun budete právě vy. 

Tabulka – pravděpodobnost výhry v Extra Rentě

Výherní pořadí Extra Renty Počet uhodnutých čísel Pravděpodobnost
1 ku
Výhry u Extra Renty Výhry u „double“ Extra Renty
1. pořadí – Jackpot 7 4 272 048 100 000 Kč měsíčně na 20 let 200 000 Kč měsíčně na 20 let
2. pořadí 6 23 473 25 000 Kč 50 000 Kč
3. pořadí 5 626 1 000 Kč 2 000 Kč
4. pořadí 4 47 100 Kč 200 Kč
5. pořadí 3 8 25 Kč 50 Kč

Cena loterie Extra Renta od Sazky

A na kolik taková Extra Renta od Sazky vyjde? To je právě to, co si odhalíme v tomto krátkém, ale neméně důležitém, odstavci.

Jedinou poznámkou, kterou musíte číst, než se mrknete do odrážek níže, je ta, že cenu plné sázenky Extra Renty tvoří maximální možný počet sloupečků (4) × cena sloupečku.

Ceny Extra Renty:

  • Sloupeček v loterii Extra Renta — 25/50 Kč
  • Plná sázenka Extra Renty — 100/200 Kč

Konkrétní cena závisí na vaší volbě klasické nebo rozšířené verze hry.

Kde a jak si vsadit Extra Rentu

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do Extra Renty, tak máte tři možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Sazky. Prodejních míst Sazky je v republice více než dost, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste nějaké nenašli i poblíž vás, vaší práce nebo bydliště. Terminály Sazky často najdete na pobočkách Českých pošt, v trafikách, večerkách a na podobných místech. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Extra Rentu. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.
Pokud nemáte vybranou konkrétní číselnou kombinaci, kterou byte si rádi vsadili, tak vám obsluha pobočky ráda pomůže i se vsazením náhodného tipu.

Druhou a třetí možností je vsadit si sázenku online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 25 korun na jeden sloupeček, maximálně 200 Kč na plnou sázenku double Extra Renty. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci loterii Extra Rentu, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Extra Renta

Loterie Extra Renta se losuje každé pondělí a čtvrtek ve 20:00. Poslední sázky do této loterii přitom Sazka přijímá v den slosování do 19:00. V případě, že si vsadíte později než hodinu před slosováním, tak se vaše sázky automaticky zapíšou na následující slosování.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Extra Renty?

Možnosti vyzvednutí výhry se různí podle její výše a typu sázky (online/offline).
Celkem jsou tři možnosti vyzvednutí výhry v závislosti na její výšce:

  • Výhra do 1 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky.
  • Výhra 1 001 Kč až 50 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  • Výhra nad 250 000 Kč – Při takto vysoké výhře je nutné zavolat na Zákaznickou linku Sazky (266 121 212) a domluvit se na konkrétním postupu o předání výhry.

V případě, že jste si však vsadili online, tak se vám vaše výhra automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie