Loterie Keno od Sazky.

Keno

3 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1.000.000
Cena tiketu
5
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Loterie, v níž si můžete skoro 290krát za den odnést výhru až 1 000 000 korun! O jaké hře je řeč? No přeci o loterii Keno od Sazky! Pojďte se s námi podívat na podrobné informace o principu hry, výhrách, slosování a mnohem více.

Jaký je princip hlavní hry loterie Keno od Sazky?

Prvním rozhodnutím, které musíte v hlavní hře loterie Keno udělat je rozhodnutí, na kolik čísel si hodláte vsadit. Vybírat můžete mezi dvěma až sedmi čísly. Vámi zvolený počet čísel určí, kolik čísel si v dalším kroku budete vybírat z množiny 1 – 60. Případně, pokud nemáte představu o číselné kombinaci, kterou byste si rádi vsadili, tak můžete využít náhodného tipu. Při podávání fyzické sázenky vám s touto možností pomůže obsluha.

V sázence Keno můžete vsadit maximálně dva sloupce a v rámci online sázenky můžete využít možnosti zobrazení nejčastěji a nejméně často losovaných čísel. To, zda si tato čísla necháte zobrazit a zda se jimi budete řídit, je pouze na vás.

sazenka_keno_sazka

Výherní tabulka hlavní hry loterie Keno

Ve výherní tabulce loterie Keno vás možná překvapí vyjádření jednotlivých výher. Místo průměrných výší výher vás v tabulce níže totiž čekají takzvané výherní násobky.

S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie Keno se váš jackpot může pohybovat mezi 50 000 a 1 000 000 korunami, v závislosti na výši vašeho vkladu.

Tabulka – výhry v loterii Keno

  Počet tipovaných čísel
Počet uhodnutých čísel
Sázka na 7 čísel Sázka na 6 čísel Sázka na 5 čísel Sázka na 4 čísla Sázka na 3 čísla Sázka na 2 čísla
7 10 000×
6 200× 2 000×
5 12× 100× 200×
4 12× 16× 100×
3 11× 12×
2
1

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Kena

Další důležitou informací, která je na řadě, abychom vám jí prozradili, je pravděpodobnost výhry. Vidina výhry je totiž to, co nás i vás k hraní loterií motivuje, pojďte se se proto s námi podívat, jaká je šance vyhrát jackpot nebo jinou výhru v loterii Keno. V tabulce níže naleznete kompletní a přehledné informace.

Tabulka – pravděpodobnost výhry v loterii Keno

  Počet tipovaných čísel v loterii
Počet uhodnutých čísel
Sázka na 7 čísel Sázka na 6 čísel Sázka na 5 čísel Sázka na 4 čísla Sázka na 3 čísla Sázka na 2 čísla
7 1 : 487 635
6 1 : 8 708 1 : 54 182
5 1 : 432 1 : 1 317 1 : 6 896
4 1 : 45 1 : 90 1 : 230 1 : 985
3 1 : 9 1 : 13 1 : 22 1 : 46 1 : 156
2 1 : 3,4 1 : 3,9 1 : 4,8 1 : 6,6 1 : 11 1 : 27
1 1 : 2,5 1 : 3,1

Cena loterie Keno

Loterie Keno vám nabízí velmi variabilní výši vkladu. Za jednu sázenku můžete totiž zaplatit od 5 až do 200 korun. Samozřejmě, jako u většiny rychlých loterií s výherními násobky v tabulce výher, si výší svého vkladu ovlivňujete i výši své výhry. Čím vyšší částku vsadíte, tím vyšší jackpot vyhrajete.

Ceny loterie Keno:

  • Jeden v loterii Keno — 5 Kč 100 Kč
  • Plná sázenka loterie Keno — 10 Kč200 Kč

Vklad do této loterie začíná na pouhých pěti korunách a vaším rozhodnutím se může vyšplhat až na 100 korun ze sloupeček. Za sázenku tak můžete zaplatit od 5 do 200 korun, v závislosti na tom, pro jaký vklad se rozhodnete a podle toho, zda si na sázence vsadíte jeden nebo oba sloupečky.

Od 5 do 50 korun si přitom můžete cenu své sázky navyšovat po 5 korunách, od 50 do sta korun se cena automaticky navyšuje po desetikorunách.

Kde a jak si uzavřít sázku do loterie Keno

Ačkoli se loterie Keno řadí mezi rychlé loterie, tak máte stále tři možnosti, jak si vsadit sázenku!

První možností je vsadit si na prodejním místě Sazky. Prodejních míst Sazky je v republice více než dost, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste nějaké nenašli i poblíž vás, vaší práce nebo bydliště. Terminály Sazky často najdete na pobočkách Českých pošt, v trafikách, večerkách a na podobných místech. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Keno. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.
Pokud nemáte vybranou konkrétní číselnou kombinaci, kterou byte si rádi vsadili, tak vám obsluha pobočky ráda pomůže i se vsazením náhodného tipu.

Druhou a třetí možností je vsadit si sázenku online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 5 korun na jeden sloupeček, maximálně 200 Kč na plnou sázenku s maximálním vkladem. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci Keno, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Keno

Loterie Keno se losuje každých pět minut každého dne. Jedinou výjimkou, kdy se loterie Keno nelosuje a nelze si jí ani vsadit je v rozmezí od 23:55 do 00:03, kdy probíhá technická přestávka.

Sázky do slosování se uzavírají do posledních momentů před slosováním, v případě, že si nestihnete vsadit na jedno slosování, tak bude vaše sázka automaticky zařazena do slosování následujícího. Celkem za den proběhne bezmála 290 slosování.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Keno?

Možnosti vyzvednutí výhry se různí podle její výše a typu sázky (online/offline).
Celkem jsou tři možnosti vyzvednutí výhry v závislosti na její výšce:

  • Výhra do 1 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky.
  • Výhra 1 001 Kč až 50 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  • Výhra nad 250 000 Kč – Při takto vysoké výhře je nutné zavolat na Zákaznickou linku Sazky (266 121 212) a domluvit se na konkrétním postupu o předání výhry.

V případě, že jste si však vsadili online, tak se vám vaše výhra automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie