Loterie 20 z 80 od Fortuny.

Loterie 20 z 80

9 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10.000.000
Cena tiketu
10
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAApple PayBankovní převodPobočka

Pojďte si s námi prozradit všechny informace o loterii 20 z 80 od Fortuny! V řádcích níže si postupně odhalíme princip hry, výši výher i pravděpodobnost na jejich ulovení, způsob a data slosování této loterie a mnohem více!

Jaký je princip loterie 20 z 80 od Fortuny?

V loterii 20 z 80 vás čeká jedna množina čísel s rozsahem od 1 do 80. Z této množiny si musíte následně vybrat jedno až 8 čísel. Ve chvíli, kdy se vyberete svých 1 – 8 čísel, tak si je navolíte do sloupečku a sázku uzavřete. Při slosování je pak taženo celkem 20 čísel a cílem hry je, abyste správně trefili všech 1 – 8 vámi vsazených čísel.

Loterie 20 z 80 vám nenabízí žádnou vedlejší hru. Místo ní však u Fortuny můžete nalézt „sesterskou loterii“ s názvem Meloun. Loterie 20 z 80 a loterie Meloun od Fortuny spolu totiž sdílí pravidla, herní čísla, slosování i výsledky. Víceméně jediný rozdíl mezi těmito loteriemi nastává ve výši vkladu a při porovnání výherních tabulek.

20z80_sazenka_fortuna

Výherní tabulka loterie 20 z 80

Výherní tabulka loterie 20 z 80 od Fortuny je sice delší, ale na první pohled rychle zjistíte, že je naprosto jednoduchá. V loterie 20 z 80 totiž buď vyhrajete jackpot, nebo nic. V tabulce výher níže nenajdete žádné odstupňované výhry, žádné druhé, třetí výherní pořadí, nic takového.
Pro výhru zkrátka musíte trefit všechna vámi vsazená čísla, pokud správně trefíte méně čísel, než kolik jste si vsadili, tak nevyhráváte nic. Ani výši svého vkladu zpět. Výše výhry je ve výherní tabulce opět vyobrazena ve výherní násobcích.

Tabulka výher loterie 20 z 80

Počet vsazených čísel

Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3 4 5 6 7 8
1

2

3

4

5

6

7

8

× × × × × × ×
× 10× × × × × × ×
× × 50× × × × × ×
× × × 200× × × × ×
× × × × 1 000× × × ×
× × × × × 5 000× × ×
× × × × × × 25 000× ×
× × × × × × × 123 018×

Sesterská loterie Meloun

Loterie 20 z 80 sice nenabízí žádnou doplňkovou hru, za to ale nabízí „sesterskou loterii“ s názvem Meloun. „Sesterské“ jsou loterie proto, že se loterie Meloun a loterie 20 z 80 losují najednou. To znamená, že se v rámci jednoho slosování vylosuje jednou dvacet čísel z 80 a z těchto 20 čísel se následně vyhodnotí výsledky pro obě loterie, jak pro Meloun, tak pro 20 z 80.

Jediné, co loterie odlišuje je sázenka, kterou si musíte do každé z loterií koupit zvlášť, výherní tabulka a výše maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka sesterské loterie Meloun

A když už jsme si ve zkratce představili loterii Meloun a její vztah k loterii 20 z 80, tak vám tady rovnou necháme i výherní tabulku loterie Meloun, ať máte informace kompletní.

Loterie Meloun vám na rozdíl od loterie 20 z 80 nabízí krásně odstupňované výhry. Už za jedno správně trefené číslo si v této loterii přijdete na výhru jednonásobku vašeho vkladu.

Tabulka výher v loterii Meloun

Výherní pořadí Melounu Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. výherní pořadí 8 50 000×
2. výherní pořadí 7 500×
3. výherní pořadí 6 50×
4. výherní pořadí 5
5. výherní pořadí 4

Cena loterie 20 z 80 od Fortuny

I tentokrát se výše tvé sázky odráží hlavně od toho, kolik si přeješ vyhrát. Výherní tabulka totiž zas a znovu přetéká výherními násobky.

Zatímco je tentokrát minimální sázka jasná a je stanovená na desetikorunu u hlavní hry, tak maximální výše sázky natolik jasná není. Maximální výše sázky u loterie 20 z 80 od Fortuny se totiž odvíjí od toho, kolik čísel si vsadíš a na jaký výherní násobek tak míříš. Maximálně si totiž u loterie 20 z 80 můžeš přijít na 10 000 000 korun!

Maximální výše sázky u hlavní hry tedy jsou:

 • 81 korun při sázce na osm čísel.
 • 400 korun při sázce na sedm čísel.
 • 2 000 korun při sázce na šest čísel.
 • 10 000 korun při sázce na pět čísel.
 • 50 000 korun při sázce na čtyři čísla.
 • 200 000 korun při sázce na tři čísla.
 • 1 000 000 korun při sázce na dvě čísla.
 • 3 333 333 000 korun při sázce na jedno číslo.

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie 20 z 80?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do loterie 20 z 80, tak máte dvě možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Fortuny. Pokud si nejste jisti, kde se nachází nejbližší pobočka Fortuny, tak se stačí mrknout na web společnosti, kde vás čeká mapa poboček. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili loterii 20 z 80. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou možností je vsadit si sázenku online pomocí webu Fortuny. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Fortuny a dostatek financí na něm – budete potřebovat minimálně 10 korun na jeden sloupeček. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Z pohodlí vlastního gauče si pak můžete během pár kliknutí vyplnit sázenku do loterie 20 z 80 a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie 20 z 80

Loterie 20 z 80 od Fortuny se losuje dvakrát denně. Konkrétně slosování probíhá v 15:00 a 18:00 každý den. O víkendech a svátcích probíhá pouze jedno slosování a to v 18:00.
Poslední sázky do této loterie přitom Fortuna přijímá do posledních minut před slosováním. Sázky tak můžete uzavírat víceméně kdykoli, když totiž nestihnete jedno slosování, tak se vaše sázka automaticky zapíše na slosování následující.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 20 z 80?

U Fortuny si můžete svou výhru vybrat třemi možnostmi:

 • Převodem na svůj bankovní účet
 • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
 • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu peněz na bankovní účet u Fortuny je minimální částka pro výběr nastavena na 10 Kč, přičemž maximální limit pro výběr/převod peněz stanovený není. Postup pro výběr je přitom jednoduchý, stačí, abyste se přihlásili do svého hráčského účtu, vybrali možnost “Žádost o výběr”, zvolili platební metodu a částku, kterou si chcete vybrat a potvrdili svou volbu žlutým tlačítkem „Vybrat“. Peníze vám cobydup přistanou na účet.

Pokud upřednostňujete hotovost, tak si můžete výhru vybrat na pobočce Fortuny. Postup je podobný jako u převodu na účet. Nejdřív se přihlaste do svého účtu, klikněte na možnost “Výběr na pobočce”, vyplňte požadovanou částku, kterou byste si rádi vybrali. Pak vyčkejte na SMS s kódem, který budete muset předložit na pobočce spolu s vaší přezdívkou – jen tak vám budou moci hotovost vydat. U výher nad 30 tisíc korun je nutné se nejdříve telefonicky domluvit s danou pobočkou a u výher nad 100 000 korun se budete muset osobně dostavit do sídla Fortuny.

V případě, že jste si vsadili fyzickou sázenku, tak vaší jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Výhra do 30 tisíc vám bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud jste vyhráli vyšší výhru, pak bude nutné zavolat na vámi vybranou pobočku a domluvit se. V případě, že jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budete muset opět osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si vaši výhru tam.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie