Loterie 3 z 21 od Fortuny.

Loterie 3 z 21

8 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10.000.000
Cena tiketu
10
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAApple PayBankovní převodPobočka

Pojďte se s námi dozvědět více o loterii 3 z 21 od Fortuny. Prozradíme vám všechny podrobnosti o principu hry, slosování, vkladech i výhrách. V řádcích níže se dozvíte všechno, co potřebujete vědět, než si vsadíte svou první sázenku do loterie 3 z 21.

Jaký je princip loterie 3 z 21 od Fortuny?

V loterii 3 z 21 vás čeká jedna množina čísel. V této nabídce čísel vás čeká výběr od 1 do 21 a jde o čísla hlavní hry. Princip vyplnění sázenky je pak jednoduchý – pro správně vyplněný sloupeček si musíte z přichystané množiny vybrat a zaškrtnout tři čísla. Samozřejmě, stejně jako u ostatních loterií, tak i u loterie 3 z 21 platí pravidlo, že se ve vašem výběru čísla nesmí opakovat.

Loterie 3 z 21 vám nenabízí žádnou vedlejší hru. Místo ní však u Fortuny můžete nalézt „sesterskou loterii“ s názvem Trojka. Loterie 3 z 21 a loterie Trojka od Fortuny spolu totiž sdílí pravidla, herní čísla, slosování i výsledky. Víceméně jediný rozdíl mezi těmito loteriemi nastává ve výši vkladu a při porovnání výherních tabulek.

Výherní tabulka loterie 3 z 21

Výherní tabulka loterie 3 z 21 od Fortuny je kratičká a naprosto nekomplikovaná. Loterie 3 z 21 vám totiž nenabízí žádné odstupňované výhry, u této loterie buď vyhrajete, nebo ne. Pro výhru tak musíte trefit všechna vámi vsazená čísla, pokud správně trefíte méně čísel, než kolik jste si vsadili, tak nevyhráváte nic. Ani výši svého vkladu zpět. Výše výhry je ve výherní tabulce opět vyobrazena ve výherní násobcích.

Tabulka výher loterie 3 z 21

Počet vsazených čísel Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3
1

2

3

× ×
× 55×     ×
× × 1 000×

Sesterská loterie Trojka

Loterie 3 z 21 sice nenabízí žádnou doplňkovou hru, za to ale nabízí „sesterskou loterii“ s názvem Trojka. „Sesterské“ jsou loterie proto, že se loterie Trojka a loterie 3 z 21 losují najednou. To znamená, že se v rámci jednoho slosování vytáhnou jednou tři čísla z 21 a tato tři čísla následně platí jako výsledky pro obě loterie a obě loterie, jak Trojka, tak 3 z 21, se následně podle těchto tří čísel vyhodnocují.

Jediné, co loterie odlišuje je sázenka, kterou si musíte do každé z loterií koupit zvlášť, výherní tabulka a výše maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka sesterské loterie Trojka

A když už jsme si ve zkratce představili loterii Trojku a její vztah k loterii 3 z 21, tak vám tady rovnou necháme i výherní tabulku loterie Trojky, ať máte informace kompletní.

Loterie Trojka vám na rozdíl od loterie 3 z 21 nabízí krásně odstupňované výhry. Už za jedno správně trefené číslo si v této loterii přijdete na výhru jednonásobku vašeho vkladu.

Tabulka výher v loterii Trojka

Výherní pořadí Trojky Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. výherní pořadí 3 250×
2. výherní pořadí 2
3. výherní pořadí 1

Cena loterie 3 z 21 od Fortuny

Loterie 3 z 21 od Fortuny je velmi flexibilní. Vybíráte si totiž kolik čísel (od 1 do 3) si chcete vsadit a následně si sami zvolíte, jaký vklad chcete na svou sázenku vložit. Minimální sázka je 10 Kč, maximální sázka je stanovena tak, aby váš potenciální jackpot nepřesáhl hranici 10 000 000 korun.

Maximální výše sázky u loterie 3 z 21 jsou:

  • 10 000 korun při sázce na tři čísla.
  • 181 818 korun při sázce na dvě čísla.
  • 2 000 000 korun při sázce na jedno číslo.

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie 3 z 21?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do loterie 3 z 21, tak máte dvě možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Fortuny. Pokud si nejste jisti, kde se nachází nejbližší pobočka Fortuny, tak se stačí mrknout na web společnosti, kde vás čeká mapa poboček. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili loterii 3 z 21. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou možností je vsadit si sázenku online pomocí webu Fortuny. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Fortuny a dostatek financí na něm – budete potřebovat minimálně 10 korun na jeden sloupeček. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Z pohodlí vlastního gauče si pak můžete během pár kliknutí vyplnit sázenku do loterie 3 z 21 a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie 3 z 21

Loterie 3 z 21 od Fortuny se losuje dvakrát denně. Konkrétně slosování probíhá v 15:00 a 18:00 každý den. O víkendech a svátcích probíhá pouze jedno slosování a to v 18:00.
Poslední sázky do této loterie přitom Fortuna přijímá do posledních minut před slosováním. Sázky tak můžete uzavírat víceméně kdykoli, když totiž nestihnete jedno slosování, tak se vaše sázka automaticky zapíše na slosování následující.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 3 z 21?

U Fortuny si můžete svou výhru vybrat třemi možnostmi:

  • Převodem na svůj bankovní účet
  • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
  • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu peněz na bankovní účet u Fortuny je minimální částka pro výběr nastavena na 10 Kč, přičemž maximální limit pro výběr/převod peněz stanovený není. Postup pro výběr je přitom jednoduchý, stačí, abyste se přihlásili do svého hráčského účtu, vybrali možnost “Žádost o výběr”, zvolili platební metodu a částku, kterou si chcete vybrat a potvrdili svou volbu žlutým tlačítkem „Vybrat“. Peníze vám cobydup přistanou na účet.

Pokud upřednostňujete hotovost, tak si můžete výhru vybrat na pobočce Fortuny. Postup je podobný jako u převodu na účet. Nejdřív se přihlaste do svého účtu, klikněte na možnost “Výběr na pobočce”, vyplňte požadovanou částku, kterou byste si rádi vybrali. Pak vyčkejte na SMS s kódem, který budete muset předložit na pobočce spolu s vaší přezdívkou – jen tak vám budou moci hotovost vydat. U výher nad 30 tisíc korun je nutné se nejdříve telefonicky domluvit s danou pobočkou a u výher nad 100 000 korun se budete muset osobně dostavit do sídla Fortuny.

V případě, že jste si vsadili fyzickou sázenku, tak vaší jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Výhra do 30 tisíc vám bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud jste vyhráli vyšší výhru, pak bude nutné zavolat na vámi vybranou pobočku a domluvit se. V případě, že jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budete muset opět osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si vaši výhru tam.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie