Loterie 9 z 49 od Fortuny.

Loterie 9 z 49

8 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10.000.000
Cena tiketu
10
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAApple PayBankovní převodPobočka

Už teď si v řádcích níže může ulovit všechny důležité informace o loterii 9 z 49 od Fortuny. Odhalujeme vám v nich princip hry, výši výher i pravděpodobnost na jejich ulovení, způsob a četnost slosování této loterie a mnohem víc! Koukněte sami.

Jaký je princip loterie 9 z 49 od Fortuny?

Loterie 9 z 49 má pro vás nachystanou jednoduchou hru, v níž si musíte z množiny od 1 do 49 vybrat jedno až 6 čísel. Ve chvíli, kdy se vyberete svých 1 – 6 čísel, tak si je navolíte do sloupečku a sázku uzavřete. Při slosování je pak taženo celkem 9 čísel a cílem hry je, abyste správně trefili všech 1 – 6 vámi vsazených čísel.

9z49_sazenka_loterie

Výherní tabulka hlavní hry 9 z 49

Výherní tabulka loterie 9 z 49 od Fortuny je dost přísná, vyhrát totiž můžete jen ve chvíli, kdy jsou tažena všechna vámi vsazená čísla. Pokud se stane, že se jedno z vámi zvolených čísel nedostane mezi devět vylosovaných čísel, tak nevyhráváte nic.

Asi není překvapením, že výherní tabulka loterie 9 z 49 je plná výherních násobků. S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie 9 z 49 od Fortuny se vaše potenciální výhra bude pohybovat mezi 40 a 10 000 000 Kč.

Základní tabulka výher loterie 9 ze 49

Počet vsazených čísel Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1 číslo 1 číslo
2 čísla 2 čísla 22×
3 čísla 3 čísla 150×
4 čísla 4 čísla 1 000×
5 čísel 5 čísel 9 000×
6 čísla 6 čísla 100 000×

Cena hlavní hry 9 z 49

Jak už jste možná u loterií Fortuny zvyklí, tak i loterie 9 z 49 má velmi flexibilní a širokou nabídku vkladů, z nichž si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Pokud byste se divili, proč by někdo dobrovolně vsázel vyšší vklad, tak je to proto, že loterie 9 ze 49 opět operuje s výherními násobky (viz bod výše), tudíž čím vyšší je váš vklad, tím vyšší je vaše výhra.
Minimální sázka do této loterie je klasicky 10 Kč a maximální sázka je nastavena podle počtu vašich vsazených čísel tak, aby váš potenciální jackpot nepřesáhl hranici 10 000 000 korun.

Maximální výše sázky u loterie 9 ze 49 tedy jsou:

  • 100 korun při sázce na šest čísel.
  • 1 111 korun při sázce na pět čísel.
  • 10 000 korun při sázce na čtyři čísla.
  • 66 666 korun při sázce na tři čísla.
  • 454 545 korun při sázce na dvě čísla.
  • 2 500 000 korun při sázce na jedno číslo.

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie 9 z 49?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do loterie 9 ze 49, tak máte dvě možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Fortuny. Pokud si nejste jisti, kde se nachází nejbližší pobočka Fortuny, tak se stačí mrknout na web společnosti, kde vás čeká mapa poboček. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili loterii 9 z 49. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou možností je vsadit si sázenku online pomocí webu Fortuny. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Fortuny a dostatek financí na něm – budete potřebovat minimálně 10 korun na jeden sloupeček. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Z pohodlí vlastního gauče si pak můžete během pár kliknutí vyplnit sázenku do loterie 9 ze 49 a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie 9 z 49

Loterie 9 z 49 od Fortuny se losuje dvakrát denně. Konkrétně slosování probíhá v 15:00 a 18:00 každý den. O víkendech a svátcích probíhá pouze jedno slosování a to v 18:00.
Poslední sázky do této loterie přitom Fortuna přijímá do posledních minut před slosováním. Sázky tak můžete uzavírat víceméně kdykoli, když totiž nestihnete jedno slosování, tak se vaše sázka automaticky zapíše na slosování následující.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 9 z 49?

U Fortuny si můžete svou výhru vybrat třemi možnostmi:

  • Převodem na svůj bankovní účet
  • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
  • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu peněz na bankovní účet u Fortuny je minimální částka pro výběr nastavena na 10 Kč, přičemž maximální limit pro výběr/převod peněz stanovený není. Postup pro výběr je přitom jednoduchý, stačí, abyste se přihlásili do svého hráčského účtu, vybrali možnost “Žádost o výběr”, zvolili platební metodu a částku, kterou si chcete vybrat a potvrdili svou volbu žlutým tlačítkem „Vybrat“. Peníze vám cobydup přistanou na účet.

Pokud upřednostňujete hotovost, tak si můžete výhru vybrat na pobočce Fortuny. Postup je podobný jako u převodu na účet. Nejdřív se přihlaste do svého účtu, klikněte na možnost “Výběr na pobočce”, vyplňte požadovanou částku, kterou byste si rádi vybrali. Pak vyčkejte na SMS s kódem, který budete muset předložit na pobočce spolu s vaší přezdívkou – jen tak vám budou moci hotovost vydat. U výher nad 30 tisíc korun je nutné se nejdříve telefonicky domluvit s danou pobočkou a u výher nad 100 000 korun se budete muset osobně dostavit do sídla Fortuny.

V případě, že jste si vsadili fyzickou sázenku, tak vaší jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Výhra do 30 tisíc vám bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud jste vyhráli vyšší výhru, pak bude nutné zavolat na vámi vybranou pobočku a domluvit se. V případě, že jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budete muset opět osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si vaši výhru tam.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie