Loterie Meloun od Fortuny.

Meloun

8.5 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1.000.000
Cena tiketu
20
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAApple PayBankovní převodPobočka

Pojďte se s námi podívat na detail loterie Meloun od Fortuny! Máme pro vás detailní informace o ceně, principu hry, sesterské loterii 20 z 80 a mnohem více. Tak co, ulovíte si meloun od Fortuny?

Jaký je princip loterie Meloun od Fortuny?

V loterii Meloun vás čeká taková klasika. Na sázence naleznete množinu čísel od 1 do 80 a vaším úkolem je vybrat si 8 vašich čísel. Samozřejmě se žádné z vámi zvolených čísel nesmí opakovat.

Při slosování je následně z virtuálního osudí taženo dvacet čísel a cílem hry je, aby se co nejvíce (ideálně všech 8) vámi vsazených čísel shodovalo s čísly taženými z osudí.

Loterie Meloun vám nenabízí žádnou vedlejší hru. Místo ní však u Fortuny můžete nalézt „sesterskou loterii“ s názvem 20 z 80. Loterie Meloun a loterie 20 z 80 od Fortuny spolu totiž sdílí pravidla, herní čísla, slosování i výsledky. Víceméně jediný rozdíl mezi těmito loteriemi nastává ve výši vkladu a při porovnání výherních tabulek.

meloun_sazenka_fortuna

Výherní tabulka loterie Meloun

Teď se spolu podíváme na výhry, které v loterii Meloun najdete. Jak už nejspíš čekáte, tak jde opět o tabulku výher plnou výherních násobků.
S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot
. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie Meloun od Fortuny se vaše potenciální výhra, jak naznačuje název samotné loterie, může vyšplhat až na 1 000 000 korun.

Tabulka výher v loterii Meloun

Výherní pořadí Melounu Počet uhodnutých čísel Výherní násobek Výhra při základním vkladu 20 Kč
1. výherní pořadí 8 50 000× 1 000 000 Kč
2. výherní pořadí 7 500× 10 000 Kč
3. výherní pořadí 6 50× 1 000 Kč
4. výherní pořadí 5 100 Kč
5. výherní pořadí 4 20 Kč

Sesterská loterie 20 z 80

Loterie Meloun vám sice nepřináší žádnou doplňkovou hru, za to ale má svou sesterskou loterii s názvem 20 z 80. „Sesterské“ jsou loterie proto, že se loterie Meloun a loterie 20 z 80 losují najednou. To znamená, že se v rámci jednoho slosování vylosuje jednou dvacet čísel z 80 a z těchto 20 čísel se následně vyhodnotí výsledky pro obě loterie, jak pro 20 z 80, tak pro Meloun.

Jediné, co loterie odlišuje je sázenka, kterou si musíte do každé z loterií koupit zvlášť, výherní tabulka a výše maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka sesterské loterie 20 z 80

Když už jsme si nastínili jaký vztah mezi sebou loterie 20 z 80 a Meloun mají, tak vám tady rovnou necháme i výherní tabulku téhle sesterské loterie. Výhry v loterii 20 z 80 jsou záludnější než výhry v loterii Meloun. V loterie 20 z 80 totiž buď vyhrajete jackpot, nebo nic.

Pro výhru v loterii 20 z 80 musíte totiž trefit všechna vámi vsazená čísla. V případě, že se vám nepodaří trefit jedno z vámi vsazených čísel, tak odejdete s prázdnou.

Tabulka výher loterie 20 z 80

Počet vsazených čísel

Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3 4 5 6 7 8
1

2

3

4

5

6

7

8

× × × × × × ×
× 10× × × × × × ×
× × 50× × × × × ×
× × × 200× × × × ×
× × × × 1 000× × × ×
× × × × × 5 000× × ×
× × × × × × 25 000× ×
× × × × × × × 123 018×

Cena loterie Meloun od Fortuny

V loterii Meloun nemáte k dispozici žádnou vedlejší hru a tak tady není nic, co by cenu loterie komplikovalo. Cena jedné sázenky Melounu tak vás vyjde celkem na 20 korun.

Kde a jak si uzavřít sázku do loterie Meloun?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do loterie Meloun, tak máte dvě možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Fortuny. Pokud si nejste jisti, kde se nachází nejbližší pobočka Fortuny, tak se stačí mrknout na web společnosti, kde vás čeká mapa poboček. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili loterii Meloun. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou možností je vsadit si sázenku online pomocí webu Fortuny. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Fortuny a dostatek financí na něm – budete potřebovat minimálně 20 korun na jeden sloupeček. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Z pohodlí vlastního gauče si pak můžete během pár kliknutí vyplnit sázenku do loterie Meloun a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Meloun

Loterie Meloun od Fortuny se losuje dvakrát denně. Konkrétně slosování probíhá v 15:00 a 18:00 každý den. O víkendech a svátcích probíhá pouze jedno slosování a to v 18:00.
Poslední sázky do této loterie přitom Fortuna přijímá do posledních minut před slosováním. Sázky tak můžete uzavírat víceméně kdykoli, když totiž nestihnete jedno slosování, tak se vaše sázka automaticky zapíše na slosování následující.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Meloun?

U Fortuny si můžete svou výhru vybrat třemi možnostmi:

  • Převodem na svůj bankovní účet
  • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
  • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu peněz na bankovní účet u Fortuny je minimální částka pro výběr nastavena na 10 Kč, přičemž maximální limit pro výběr/převod peněz stanovený není. Postup pro výběr je přitom jednoduchý, stačí, abyste se přihlásili do svého hráčského účtu, vybrali možnost “Žádost o výběr”, zvolili platební metodu a částku, kterou si chcete vybrat a potvrdili svou volbu žlutým tlačítkem „Vybrat“. Peníze vám cobydup přistanou na účet.

Pokud upřednostňujete hotovost, tak si můžete výhru vybrat na pobočce Fortuny. Postup je podobný jako u převodu na účet. Nejdřív se přihlaste do svého účtu, klikněte na možnost “Výběr na pobočce”, vyplňte požadovanou částku, kterou byste si rádi vybrali. Pak vyčkejte na SMS s kódem, který budete muset předložit na pobočce spolu s vaší přezdívkou – jen tak vám budou moci hotovost vydat. U výher nad 30 tisíc korun je nutné se nejdříve telefonicky domluvit s danou pobočkou a u výher nad 100 000 korun se budete muset osobně dostavit do sídla Fortuny.

V případě, že jste si vsadili fyzickou sázenku, tak vaší jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Výhra do 30 tisíc vám bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud jste vyhráli vyšší výhru, pak bude nutné zavolat na vámi vybranou pobočku a domluvit se. V případě, že jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budete muset opět osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si vaši výhru tam.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie