Loterie Mičuda od Fortuny.

Mičuda

7.5 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10.000.000
Cena tiketu
20
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAApple PayBankovní převodPobočka

Kdo by si nepřál mít z padesátikoruny milion? Pokud se i vy řadíte mezi ty, kteří by tuhle „kouzelnou proměnu“ rádi zažili, pak neváhejte a zkuste své štěstí v loterii Mičuda od Fortuny. Ještě než se však pustíte do vyplňování své sázenky, tak mrkněte do řádků níže, kde vám dopodrobna prozradíme princip hry, cenu sázky a mnohem více.

Jaký je princip loterie Mičuda od Fortuny?

V loterii Mičuda vás čeká jedna množina čísel, ve které naleznete čísla od 1 do 36. Z těchto čísel si následně budete muset vybrat celkem 6 vašich herních čísel. Cílem hry pak, samozřejmě, je, aby se co možná nejvíce (ideálně všech 6) vámi vsazených čísel shodovalo s čísly, která budou tažena ve slosování. V případě, že se vám však nepodaří trefit ani jedno vámi vsazené číslo, tak nemusíte zoufat, tahle loterie vás totiž „odmění“ i za 0 správně uhodnutých čísel.
V případě, že se vám v loterii Mičuda nepodaří trefit ani jedno číslo správně, tak vyhrajete zpět výši svého vkladu.

Výherní tabulka loterie Mičuda

Výherní tabulka loterie Mičuda je jednoduchá, krátká a přehledná. Jak jsme vám prozradili výše, tak loterie Mičuda odměňuje návratem vkladu i za „špatnou“ volbu čísel. Naopak ve chvíli, kdy však zvolíte „ta správná“ čísla, tak si můžete připsat jackpot až 10 000 000 milionů korun.

Tabulka výher loterie Mičuda

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. 6 20 000×
2. 5 200×
3. 4 20×
4. 3
5. 0

Vedlejší hra Mičuda plus

Loterie Mičuda vám přináší jedinou vedlejší hru a tou je doplňková loterie Mičuda plus.

Mičuda plus je hra, které můžete děkovat právě za to, že se vám v případě neuhodnutí žádného čísla vrátí vklad. Celá hra funguje na jednoduchém principu – všechna čísla, která jsou v hlavní hře loterie Mičuda „nevýherní“ (zůstanou v osudí), jsou označena jako výherní v doplňkové loterii Mičuda plus. A tak ve chvíli, kdy máte šest výherních čísel v této doplňkové loterii = netrefili jste ani jedno v hlavní hře, tak vyhráváte výši svého vkladu zpět.

Samostatná výherní tabulka pro Mičudu plus tak není třeba, jelikož výhra v této doplňkové loterii je zahrnuta už v původní výherní tabulce Mičudy. Jedná se o páté výherní pořadí.

Cena loterie Mičuda

Běžně by byla v nadpisu tohoto odstavce zmíněná i cena vedlejší hry, ale u Mičudy plus to není třeba. Cena této doplňkové hry/loterie je totiž automaticky zahrnutá v ceně hlavní hry a vy za ní tak nemusíte nic platit! A kolik že stojí hlavní hra loterie Mičuda?

Ceny loterie Mičuda:

  • Minimální cena za 1 sloupeček — 20 Kč
  • Maximální cena za 1 sloupeček — 500 Kč

Kde si můžete vsadit sázenku Mičudy?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do Mičudy, tak máte dvě možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Fortuny. Pokud si nejste jisti, kde se nachází nejbližší pobočka Fortuny, tak se stačí mrknout na web společnosti, kde vás čeká mapa poboček. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Mičudu. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou možností je vsadit si sázenku online pomocí webu Fortuny. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Fortuny a dostatek financí na něm – budete potřebovat minimálně 20 korun na jeden sloupeček. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Z pohodlí vlastního gauče si pak můžete během pár kliknutí vyplnit sázenku Mičudy a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Mičuda

Loterie Mičuda od Fortuny se losuje v 18:00 každý den.
Poslední sázky do této loterie přitom Fortuna přijímá do posledních chvil před slosováním.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Mičuda?

U Fortuny si můžete svou výhru vybrat třemi možnostmi:

  • Převodem na svůj bankovní účet
  • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
  • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu peněz na bankovní účet u Fortuny je minimální částka pro výběr nastavena na 10 Kč, přičemž maximální limit pro výběr/převod peněz stanovený není. Postup pro výběr je přitom jednoduchý, stačí, abyste se přihlásili do svého hráčského účtu, vybrali možnost “Žádost o výběr”, zvolili platební metodu a částku, kterou si chcete vybrat a potvrdili svou volbu žlutým tlačítkem „Vybrat“. Peníze vám cobydup přistanou na účet.

Pokud upřednostňujete hotovost, tak si můžete výhru vybrat na pobočce Fortuny. Postup je podobný jako u převodu na účet. Nejdřív se přihlaste do svého účtu, klikněte na možnost “Výběr na pobočce”, vyplňte požadovanou částku, kterou byste si rádi vybrali. Pak vyčkejte na SMS s kódem, který budete muset předložit na pobočce spolu s vaší přezdívkou – jen tak vám budou moci hotovost vydat. U výher nad 30 tisíc korun je nutné se nejdříve telefonicky domluvit s danou pobočkou a u výher nad 100 000 korun se budete muset osobně dostavit do sídla Fortuny.

V případě, že jste si vsadili fyzickou sázenku, tak vaší jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Výhra do 30 tisíc vám bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud jste vyhráli vyšší výhru, pak bude nutné zavolat na vámi vybranou pobočku a domluvit se. V případě, že jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budete muset opět osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si vaši výhru tam.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie