Loterie Rychlé kačky od Sazky.

Rychlé Kačky

9 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1.000.000
Cena tiketu
5
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Rychlé kačky od Sazky už běží k vám, aby z vás udělali milionáře. Chytíte je? Šedesátkrát do hodiny probíhá u téhle oblíbené loterie od Sazky slosování a právě tolikrát máte možnost odnést si ze slosování jackpot ve výši až 1 000 000 korun! Pojďte se s námi podívat na to, jak probíhá celá hra a na co se v této rychlé loterii můžete těšit.

Jaký je princip hlavní hry loterie Rychlé kačky od Sazky?

Prvním rozhodnutím, které musíte v hlavní hře loterie Rychlé kačky od Sazky udělat je rozhodnutí, na kolik čísel si hodláte vsadit. Vybírat můžete mezi čtyřmi, pěti a šesti čísly. Vámi zvolený počet čísel určí, kolik čísel si v dalším kroku budete vybírat z množiny 1 – 66.
Ve chvíli, kdy máte jasno v tom, kolik čísel si chcete vsadit, tak už stačí jen vybrat požadovaný počet čísel z množiny, vybrat vámi preferovanou výši vkladu a počkat necelou minutu na následující slosování.

rychle_kacky_sazenka

Výherní tabulka hlavní hry Rychlých kaček

Ve výherní tabulce loterie Rychlé kačky vás čeká lehce rozdílné vyjádření výher, než na jaké jste pravděpodobně zvyklí. Místo průměrných výší výher vás v tabulce níže totiž čekají takzvané výherní násobky.

S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie Rychlé kačky může váš jackpot sahat až k 1 000 000 korun, v případě, že se vložíte nejvyšší možný vklad, tedy 200 korun a vsadíte (a uhodnete) nejvyšší možný počet čísel, tedy 6.

Základní tabulka výher loterie Rychlé kačky

  Počet tipovaných čísel
Počet uhádnutých čísel ↓ 6 5 4
6 5 000×    
5 50× 300×  
4 30× 80×
3
2
1      

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Rychlých kaček

Jaká je pravděpodobnost výhry v loterii Rychlé kačky od Sazky? Rozhodně příznivější, než byste čekali! Pravděpodobnost výhry v loterii Rychlé kačky je napříč všemi výherními pořadími stejná a to 1 : 1,7.

Cena hlavní hry loterie Rychlé kačky

Loterie Rychlé kačky vám dává možnost nakonfigurovat si sázenku, jak se vám jen zlíbí. Pojďte se námi podívat na to, z jakých vkladů máte na výběr.

Ceny hlavní hry loterie Rychlé kačky:
Sloupeček v téhle loterii vás může přijít na…

  • 5 Kč, 10 Kč, 20Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč a 200 Kč

Cena v téhle loterii začíná na pětikoruně a postupně si ji můžeš navýšit až na 200 Kč. Kdyby vás zaráželo, proč by někdo dobrovolně uzavíral sázku za co nejvyšší sumu, tak je to kvůli výherním násobkům ve výherní tabulce. Vaše potenciální výhra v loterii Rychlé kačky je tvořena výší vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí. Znamená to tedy, že čím vyšší bude váš vklad, tím vyšší bude vaše výhra.

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie Rychlé kačky?

Vaší jedinou možností na uzavření sázek do loterie Rychlé kačky je vytvoření sázky pomocí internetu. Slosování v této loterii je totiž příliš časté a rychlé a vy byste tak velmi pravděpodobně neměli ani šanci dojít na nejbližší prodejní místo Sazky.

Svou sázenku tedy můžete založit a odeslat online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 5 korun na jeden sloupeček, maximálně 200 Kč na sloupeček s maximálním vkladem. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci loterii Rychlé kačky, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Rychlé kačky

Loterie Rychlé kačky se losuje každých pět minut každého dne. Jedinou výjimkou, kdy se loterie nelosuje a nelze si jí ani vsadit je v rozmezí od 23:53 do 00:03, kdy probíhá technická přestávka.

Sázky do slosování se uzavírají do posledních momentů před slosováním, v případě, že si nestihnete vsadit na jedno slosování, tak bude vaše sázka automaticky zařazena do slosování následujícího. Celkem za den proběhne více než 1 000 slosování.
Každé slosování má své číslo a vy se tak nemusíte bát, že svou sázku „ztratíte“, díky očíslování vždy víte, na jaké slosování máte aktuálně vsazeno.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Rychlé kačky od Sazky?

Vaše výhra se vám automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie