Loterie Šťastné datum od Sazky.

Šťastné datum

3 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1.000.000
Cena tiketu
50
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Máte nějaké své šťastné datum? Datum narození dítěte, nějaké zajímavé výročí nebo zkrátka jen oblíbený den? Tak si na svůj oblíbený den v roce vzpomeňte, připravte si ho a pojďte si s námi povědět víc o loterii Šťastné datum! Tady se vám tenhle oblíbený den bude hodit a dost možná vám přinese i krásnou výhru.

Jaký je princip hlavní hry loterie Šťastné datum od Sazky?

V hlavní hře loterie Šťastné datum vás čekají dvě grafické zpracování, z nichž si můžete vybrat to, které se vám bude víc líbit. První grafické zpracování má podobu horoskopu a druhé má podobu orloje. Celý princip hry pak už spočívá jen v tom, abyste si vybrali své šťastné datum.
Online sázenka této loterie vám dovoluje vsadit si jen jedno datum, zatímco na fyzické sázence naleznete možnost vsadit si data hned dvě.

Každé datum, které si v této loterii vybíráte, musí mít formu DD-MM-RR, tedy den, měsíc a poslední dvoučíslí roku.
Například: 10. 9. 10 → 10. záři 2010; 23. 06. 99 → 23. června 1999, 20. 3. 20 → 20. března 2020; apod.

sazenka_stastne_datum_sazka

Výherní tabulka loterie Šťastné datum

Ve výherní tabulce loterie Šťastné datum vás čeká trochu rozdílné vyjádření výher, než na jaké jste možná zvyklí. Místo průměrných výší výher vás v tabulce níže totiž čekají takzvané výherní násobky.

S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie Šťastné datum může být váš jackpot 500 000 až 1 000 000 korun vysoký, v závislosti právě na vašem vkladu.

Základní tabulka výher loterie Šťastné datum

Výherní pořadí Uhádnuté datum Výherní násobek
1. pořadí Den, měsíc i rok 10 000×
2. pořadí Den a rok 200×
3. pořadí Měsíc a rok 50×
4. pořadí Den a měsíc 20×
5. pořadí Rok
6. pořadí Den
7. pořadí Měsíc

 Pravděpodobnost výhry hlavní hry Šťastného data

Pravděpodobnost na jakoukoli výhru u loterie Šťastné datum je 1 : 8,2.

Cena loterie Šťastné datum

Jak už jsme vám prozradili v odstavci výše, tak loterie Šťastné datum nabízí dvě výše vkladu. A to, pro kterou z těchto dvou cen se rozhodnete, pak přímou úměrnou ovlivňuje i výši vaší výhry – skrz výherní násobky v tabulce výher.

Ceny loterie Šťastné datum:

  • Jedno datum v loterii Šťastné datum — 50 Kč nebo 100 Kč
  • Plná fyzická sázenka Šťastného data — 100 Kč nebo 200 Kč

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie Šťastné datum?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do loterie Šťastné datum, tak máte tři možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Sazky. Prodejních míst Sazky je v republice více než dost, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste nějaké nenašli i poblíž vás, vaší práce nebo bydliště. Terminály Sazky často najdete na pobočkách Českých pošt, v trafikách, večerkách a na podobných místech. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Šťastné datum. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou a třetí možností je vsadit si sázenku online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 50 korun na vsazení jednoho data v loterii. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci Šťastné datum, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Šťastné datum

Loterie Šťastné datum se losuje každý den, včetně víkendu, krátce po uzavření sázek, které nastává každý den ve 20:00. V případě, že svou sázku do loterie uzavřete po osmé hodině večerní, tak se vaše sázenka automaticky uzavře na následující slosovací den.
Slosování v loterii Šťastné datum probíhá za pomoci generátoru náhodných čísel. Ten nejdříve vylosuje den v datu – vylosuje tedy jedno číslo z množiny od 1 do 31, následně vybere z další množiny jedno číslo v rozmezí od 1 do 12 – tedy měsíc a jako poslední vybere číslo z množiny 00 až 99, které v datu označuje rok. Poté jsou sázky vyhodnoceny.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Šťastné datum?

Možnosti vyzvednutí výhry se různí podle její výše a typu sázky (online/offline).

Celkem jsou tři možnosti vyzvednutí výhry v závislosti na její výšce:

  • Výhra do 1 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky.
  • Výhra 1 001 Kč až 50 000 Kč – Tu vám vydají na kterémkoli prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  • Výhra nad 250 000 Kč – Při takto vysoké výhře je nutné zavolat na Zákaznickou linku Sazky (266 121 212) a domluvit se na konkrétním postupu o předání výhry.

V případě, že jste si však vsadili online, tak se vám vaše výhra automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie